Премини към съдържанието
Metinr

Въпрос за аудио карта Creative Sound Blaster Audigy FX

Препоръчан отговор

Здравейте, забелязах, че когато от иконката на звука долу на лентата на windows zv.thumb.png.05ef8128cdec348da23315afcc0 намаля звукът и ако пусна някой клип или песен, звукът не е спрян, смисъл чува се много тихо но не е напълно спрян.Също, като гледам някой клип от youtube и го спра на пауза и се чува някакво тихо бучене , пращене и като минимизирам браузърът и спира, това бучене, като го отворя, пак почва да пращи.Иначе ако съм отворил player, например vlc и спра песента за малко, там не се чува нищо но в браузър е така също, като съм отворил някой страница в интернет и местя на горе и на долу пак се чува някакво пращете от местенето, та въпросът ми е това нормално ли е и как може като намаля звука до 0 да спре а не да се чува но тихо и да изчезне бученето.Ползвам аудио картата с слушалки. Благодаря :).

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

цъкни на миксера и изключвай едно по едно нещата там.

Редактирано от emil644466 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да мерси, тоя проблем се оправи не мога да разбера, защо така се местят, когато ги усиля всички до горе когато ги намалявам от главната слушалка vlc остава на 1 2 и трябва сам да го сваля до 0 но това не ми е проблем, важното е ,че открих единият проблем, поне да знам от какво е смисъл да не е някакъв проблем на аудио картата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема ми е точно,като на този, не знам, дали е позволено да слагам, линкове от други сайтове, за това, ще направя снимка.Когато пусна игра и си спра, звукът за момент и се чува бученето ясно, заслушах се и разбрах, че и докато е пуснат пак бучи, но не се чува толкова ясно, зареди другите звуци.Когато vertical sync е на off се чува, когато го направя на on спира, но това не е решение за мен, ако имате някакви идеи от къде идва проблема.

fdfds.PNG

Редактирано от Metinr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.