Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Искам да попитам кой модел на GTX 970 е най-добър като стабилност овърклок и така нататък. Харесал съм си Gigabyte GTX 970 G1 Gaming.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Искам да попитам кой модел на GTX 970 е най-добър като стабилност овърклок и така нататък. Харесал съм си Gigabyte GTX 970 G1 Gaming.

Или G1,или ASUS Strix,или Evga Super Clocked...Ползвал съм ASUS и Gigabyte и мога да кажа,че двете марки са бетон,EVGA не съм ползвал,но имам приятели с тази карта и на един приятел картата е с 200Mhz отготре на Core clock и 150 на Memory Clock и върви перфектно...Аз имах ASUS GTX660,беше с 2 охладителя и успях да го клокна пак с 250Mhz отгоре на Core Clock,на паметта не го бутах и макс градусите бяха 72 от маскимални 130,което е почти двойно по-ниско..Сега съм с Gigabyte R9 270,не че много те интересува де,но на IDLE държи 25 градуса-макс 27,което е повече от перфектно...Windforce edition е,взимай G1 Gaming с 3-те вентилатора и няма да имаш никакви ядовре...

Редактирано от Дани С. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.