Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте !

Имам нужда от българско прокси. Става въпрос за гледане(или теглене) на филми от чужбина.  Моля, ако някой  има такова на разположение да ми пише. Благодаря !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от nage
      Здравейте. Вчера исках да слушам коментара на мача между Манчестър Юнайтед и Ливърпул по английското радио BBC5 (през интернет естествено - http://www.bbc.co.uk/radio/player/bbc_radio_five_live), защото радио-коментаторите там са ненормални и създават адската амосфера, но в момента, в който беше даден първия съдийски сигнал, прекъснаха излъчването. Явно правата им за Висшата лига са платени само за територията на Англия и всички с външни IP-та им се спира достъпа. 

Стана ми интересно дали не може да се реши този проблем с някаква виртуална изгъзица и се разрових из нета да проверя. Някъде съветваха да се ползва сайт като 
      http://www.justproxy.co.uk/ , 
      през който да минеш, другаде пък четох, че можело за целта да се ползва Google Translate, но общо взето всичко, което пробвах не даде резултат, пак се включваше съобщението им, че в момента излъчват нещо, за което не са уредени правата. В крайна сметка само си изгубих времето и междувременно мача свърши. И сега ме е яд. 

Някой, който се е мъчил да реши подобен проблем - ако може да ме препрати темата във форума или да обясни, не вярвам, че е толкова трудно. Но сякаш излиза, че защитата на BBC5 радиото хваща всички измекярски номера, които ги има онлайн.

Може би трябва да се инсталира някаква програмка? Или може би трябва да се търсят английски проксита, които са активирани наскоро? Не знам...
    • от PhX
      Имам въпрос относно торент тракера който ме мъчи от доста време. Какво се случва с този сайт? Всички знаят от доста време че е неактивен, че не може да се влезне и т.н. но 2 години след „спирането“ на сайта той все още изскача в търсачката на Гугъл и по интересното е че той съществува. Ако кликнете на линка за сайта ще видите че нямате достъп, НО ако изберете опцията „кеширана версия“ (под линка) тракера ще ви зареди без проблем и дори ще видите нови торенти (филми, игри). Не знам дали само аз нямам достъп, и ако всички нямаме достъп защо ще се качват нови торенти и как изобщо хората теглят от там? Това искам да разбера. И ако някой знае тактиката за навлизането в „бермудският триъгълник“ ще се радвам да я сподели. п.с. реших да пусна програмата Spotflux, и когато ми замаскира IP адреса и ме направи „американец“ веднага получих достъп до сайта. Вътре всичко е на английски език, няма бг субтитри, дори видях коментари на сърби, италианци, което ми подсказва че всички имат достъп до тракера освен ние.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.