Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте . Имам проблем, с настолен компютър от скоро ( месец- 2 някаде ) ми се разваля звука от самосебе си и започва да пръщи . До сега разбрах, че не е от драйвърите и от aux слота . Опитвах всякакви начини но нищо не помогна , освен преинсталацията. Проблема започна най напред на Windows 7  брата му сложи xp  и се оправи звука , но имахме проблем с интернет conection-a  и го преинсталирах на 7-ца пак и нямаше никакви проблеми . Но в рамките на 1 седмица пак започна да ми пръщи . На лаптопа ми бях на windows 10 и не съм имал такива проблеми до сега и реших да сложа и на компа . Преинсталирах го на 10. Windows-a  отчете че има някакъв проблем със звука и го поправи автоматично  , карах така дълго време горе/долу ( 4-5 седмици ) и днес пак запръщя мега гадното, а ми омръзна вече да го преинсталирам . И се надявам ако знаете как да го разреша този проблем да ми кажете освен ако единствения начин не е преинсталация ... 

Редактирано от BlazzgroM (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-новите драйвери ли са? Промени тези настройки пробва ли насам натам да ги размърдаш ?

Ами аз имам само до 16 бита 44100 Хц .

Без име.jpg

Редактирано от BlazzgroM (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А с драйверите как е положението ? Също така, използвай сайта на производителя на чипа, там доста често са по-нови от сайта на производителя на дъното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А с драйверите как е положението ? Също така, използвай сайта на производителя на чипа, там доста често са по-нови от сайта на производителя на дъното.

Нищо не става , даже не ми излизат другите херцове дето са от 24 бита . Знаеш ли какво трябва да инсталирам  , че да ми се покажат , защото на лаптопа си ги имам , но на компа са само тези двете , които ги показах  .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Зa трети път те питaм кaк е положението с дрaйвеите. Кaкво ти е дъното?

Ами драйвърите ми са ъпдейтнати на  най-новите и при проверка за някъкви проблеми , ми пише че няма никъкви проблеми със звука . А за дъното незнам какво е . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.