Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

На 25 авг 2015 ми биха проба манту.Всичко мина нормално..Ходих пак при личния след три дни, като то почна да се зачервява постепенно.Стана ена червена бутрулка, като ухапано от комар или ужилено от коприва... Каза ми, че е положително и няма нищо друго да се прави да си отивам...Но забравих да я питам кога ще спадне...Вече мина около месес и половина, а зачервеното място спада много бавно..Нямам никаква болка, нито сърбежи, нито дразнене, даже забравям, че има нещо там, но се вижда още зачервяване, макар и с по-малка площ..Може би с два пъти по-малка площ отколкото, когато ходих при личния за отчитане...Това нещо с години ли ще се разнася? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се махне, спокойно. Радвай се, че не ти биха самото манту, понеже аз от него имам едно издуто на рамото от години. Не се смалява, нито оголемява.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.