Премини към съдържанието
D101149

Как са направени хорор филмите без хора

Препоръчан отговор

Здравейте! От много време знам и съм гледал много пъти филмите ''Камиони'' и ''Maximum Overdrive''. Много ми е чудно как са направени тези два филма точно, принципно са по еднакъв сюжет и в двата филма има камиони, в които няма хора, а как са направени тези сцени без хора. Надявам се тези, които са гледали филмите ще им е по-ясно и се надявам да има някой, който може да обясни ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би на зелен фон.

Не си ли забелязал че в филмите НИКОГА не се носи зелено ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би на зелен фон.

Не си ли забелязал че в филмите НИКОГА не се носи зелено ?

Е то добре зелен фон, но и ръцете им ли ще са в зелено :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е то добре зелен фон, но и ръцете им ли ще са в зелено :D

Не ме разбра. Имах в предвид и, че тези камиони не са истински. Например, в един филм имаше сцена как пада моста, е, въщност има една плитка дупка (в зелен фон) и актьорите подскачат. (нищо не се мърда, това как пропада моста е просто ефект)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ме разбра. Имах в предвид и, че тези камиони не са истински. Например, в един филм имаше сцена как пада моста, е, въщност има една плитка дупка (в зелен фон) и актьорите подскачат. (нищо не се мърда, това как пропада моста е просто ефект)

аха ясно :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.