Премини към съдържанието
kabota

Проблем с възпроизвеждането на видеа след преинсталиране на Windows

Препоръчан отговор

Проблемът ми е следният -,след преинсталирането на Windows, видеата ми не се възпроизвеждат с каквато и да е програма.Имате ли идея от какво е това ?

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Проблемът ми е следния ,след преинсталирането на уиндолса ,видеата ми не се възпроизвеждат с каквато и да е програма.Имате ли идея от какво е това ?

Ето ви софтуер с който няма да имате проблем за възпроизвеждане при условие, че в "Девайс менажера " нямате никакви ЖЪЛТИ питанки. Успех!

https://www.kaldata.com/comments.php?catid=1&id=90928

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирал ли си кодеци, ако не си направи го. Това е една от причините.

https://www.kaldata.com/modules.php?modid=1&action=show&id=89

Също можеш да инсталираш и опиташ с GOMPlayer. В същия има вградени кодеци.

https://www.kaldata.com/modules.php?modid=1&action=show&id=883

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много ,стана и с първата програма,уж БС-то ми инсталира кодеците ама явно не е .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изникна още един проблем,като включа филма и не може да ми зареди субтитрите,също така като пробвам да инсталирам БС плейър да кажем ми дава  ,че нямам интернет връзка !? Някой ако може да помогне 

Изникна още един проблем,като включа филма и не може да ми зареди субтитрите,също така като пробвам да инсталирам БС плейър да кажем ми дава  ,че нямам интернет връзка !? Някой ако може да помогне 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

БС плеара има кодеци но като си го инсталирал си ги пропуснал също така плеара има и опция да ги търси в интернет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да но работат е там че имам проблем със инсталирането и не стига до края му

ако имаш скайп да ми помогнеш ще съм благодарен :)

Редактирано от kabota (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

При  плеара, който съм Ви посочил няма такъв проблем да не може да ги зареди. Проверете му настройките, но той се е "качил" като софтуер по "подразбиране" или без да сте променяли каквито и да било настройки. Внимателно огледайте всичко. Трябва и малко труд да положите за да се кефите.При добре инсталирана операционна система не трябва да имате никакъв проблем с плеара и субтитрите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този плейър който се дали не мога да го отваря антивирусната май не ми го отваря

Изтеглих го от друго място ,стартирах го,и като сложих субтитри ми дава да изтегля кодеци,но преди това онези горе които ми дадохте ги изтеглих

Оправих и този проблем,благодаря ви и на 2-мата за помоща все пак :)

Редактирано от kabota (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да нямаш проблем със субтитрите направи следното. Сложи субтирите и филма в една папка. Преименувай по отделно и двата файла с едно и също име /например "abc", без кавичките/. Понякога, една точка разлика да има в имената на двата файла /филма и субтитрите/ и плеъра не може да ги зареди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Андрейчо! Прав си. Може и така, но това е задължителна практика за ползване, когато ще качваш филми на "флашка" за да ги възпроизвеждаш на даден тип телевизор.  В случаят, аз мисля че питането е, когато самият филм се възпроизвежда от плеара, който се намира на компютъра. Забравих да спомена , а и питащият доколкото си спомням, не е посочил типа фаил на субтитрите. При налични субтитри с разширение .SRT, той не трябва да има никакъв проблем. В меню "настройки" са упоменати разширенията, които плеарът може да чете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.