Премини към съдържанието
tarikataaaa

Невъзможно инсталиране на Windows?

Препоръчан отговор

Имам служебен лаптоп, HP Probook 4540s на който има инсталиран Win7 про, който е много орязан, на всичкото отгоре нямам право да инсталирам или деинсталирам никакви приложения, тъй като не съм админ.

Питането ми е има ли възможност да инсталирам друга седмица на другия дял на харда при положение, че биоса е заклю1ен и не ми дава да буутна нито от диск, нито от USB.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би било логично да попитате администратора ви, тъй като както сам казвате е служебна машина

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам служебен лаптоп, HP Probook 4540s на който има инсталиран Win7 про, който е много орязан, на всичкото отгоре нямам право да инсталирам или деинсталирам никакви приложения, тъй като не съм админ.

Питането ми е има ли възможност да инсталирам друга седмица на другия дял на харда при положение, че биоса е заклю1ен и не ми дава да буутна нито от диск, нито от USB.

С това си питане доказваш, че много правилно са ви орязали достъпа.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ти ли хрумна, че са ти орязали достъпа точно, защото лаптопа е служебен ? Той ти е за работа, не за игричка. Ако ти трябва програма с която работиш, питай шефа.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчета напълно ми е ясно. 4 години на стария лаптоп, си бях инсталирал и друг Уин, но не беше заключен. Няма никакъв проблем. Има ли начин да се направи нещо или да сменям чипа на биоса и да приключвам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момчета напълно ми е ясно. 4 години на стария лаптоп, си бях инсталирал и друг Уин, но не беше заключен. Няма никакъв проблем. Има ли начин да се направи нещо или да сменям чипа на биоса и да приключвам?

Сменяй чипа на биоса и приключвай !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

После ще те хранят в работата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

После ще те хранят в работата.

Човече никой няма да ме храни. Ако трябва ще го строша, но не е там въпроса. Има ли начин без да се сменя чипа или не?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човече никой няма да ме храни. Ако трябва ще го строша, но не е там въпроса. Има ли начин без да се сменя чипа или не?

Ако БИОС-а има парола, не. Освен да поискаш паролата от тоя дето се е занимавал с тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Досега да си сменил този чип и да си забравил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.