Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!!!

Извинявам се за глупавия въпрос, наистина!!! Какво означава последователи във Facebook? и което ме интересува най много, как се става последовател?

Имах гадже, но скъсахме, сега постоянно я наблюдавам в Фейсбука, и гледам има 65 последователи, и със времето се сприятелява със някои от тях, нали разбирате първо са и последователи, а в по късно време стават приятели. Въпросът ми е как тези хора и стават последователи, ако и пратят покана за приятелство и тя откаже, той я последва, но после как стават приятели и кой праща и приема поканата, или последовател може да станеш и без да пращаш покана за приятелство.

Малко объркано го написах и не знам дали ще ме разберете но ако трябва пак да обясня и много ви моля отговорете.

Ще се опитам пак да го кажа, има няколко момчета които са последователи на едно момиче, а в по късно време, след седмици или месеци да кажем стават приятели, как първо и стават последователи и как после се сприятеляват в Фейсбука, девойката трябва ли да откаже поканата за да я последва отсрещния, ако откаже поканата как после стават приятели?

Редактирано от Емил Велев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като пратиш покана за приятелство на някой - автоматично му ставаш последовател. Пък после тоя някой кога и дали ще реши да те приеме не зависи от теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно, но другия ми въпрос е, това означава ли че момичето не е отговорило на поканите им? Защото има 65 последователи, и аз си мисля че е отговорила на всеки от тях със (приемане на поканата или отказване от поканата) Щом стават приятели в по късно време означава че Не е отговорила на поканите им (което ми е странно защото последователите са от месеци, и тя им отговаря в по късно време ли?), а ако откаже поканата те пак са последователи така ли да го разбирам?

Редактирано от Емил Велев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да последвате някой без да му пращате покана за приятелство. За целта си има специален бутон.

Snap1.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, но при някой хора го няма този бутон. Аз го имам, но майка ми го няма от лаптопа, гледах но няма го.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам представа какво гледате Вие. Този бутон аз го виждам когато разглеждам профила на човек. Когато съм последвал някого, мога да виждам какво публикува без да сме приятели. Предполагам че из настройките на Фейсбука има възможност тази функция да се забрани. Не съм се интересувал подробно но мисля че Вие може да се възползвате от това. Ето и друг изглед на този бутон.

Snap1.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.