Премини към съдържанието
Anne

За българската граница и нейното опазване!

Препоръчан отговор

Баннаха ме в друг форум, където обсъждахме темата за бежанците. явно и от тук ще ме баннат, не се учудвам, форумите явно вече са собственост на ЕС. Въпреки това, искам да ви покажа пост на един мъж,  който се регистрира във форума там, с ник Матейко,  каза, че работи в гранична полиция и ни описа някои неща. искам да ги направя обществено достояние, за да знаят хората на каква опасност е изложена нашата страна. това е мой български дълг.

Оказва се, че ние нямаме право истински да охраняваме нашата граница. не ме разбирайте погрешно, нямам нищо против истинските бежанци, но имам много против нелегалните имигранти.  Обсъждахме  опасността от Турция и живот според шериата, но мен никой не ме взе на сериозно.

Вместо много да описвам що е на турската граница, се сетих за нещо наистина показателно. Преди около три месеца дойде заповед "отгоре" да не стреляме във въздуха при задържане на група, защото "бежанците" се стресирали. Имало оплаквания от тяхна страна до разни хелзинкски комитети и пр., където посочвали, че докато пресичали границата ни, ние сме ги стряскали и така сме им напомняли за бомбандировки и стрелби в родните им държави. Не бивало така, не било хуманно. Естествено никой от нас не взе заповедта впредвид. А и по информация на сръбските служби /щото нашите хич ги няма/ една четвърт от мигрантите мъже, според натривките на ръцете им за барутни вещества, са ползвали огнестрелно оръжие преди да дойдат в Европа.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото следя форума проблемът се коментира в една друга тема в точно в този раздел. ;) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То малко бавно загрява Поля. Ще подскажа, всъщност не е само в една друга тема. Шериата се обсъжда в една моя тема, която май още не е заключена и беше доста топла навремето, ама я позабравихте. Пък за границата и келявите ни(в главния мозък) граничари, пак в моя тема, в която граничаролюбците не щат да пишат, щото им засяга едно  фейсбук самовнушение, според което може и следствието да нагласи уликите в полза на убиеца.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спазвай правилата на форума и не се прави на толкова изстрадала, колкото не си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.