Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

"Колеги" трябва да си спася перфоратора защото хич не е рентабилно да го изхвърлям. Модел bosch gbh 4-32 dfr

От толкова  ползване за къртене многократно вече му се късаха намотките в начало или края. Имаше все място къде се хващах с поялника и се спасяваше положението. Но този път се скъса много в дъното (начало) къде изобщо не се вижда и е закрито от намотките. Изобщо няма начин да се хване началото по никакъв начин освен да се размотае и пренавие на ново. Така както го гледам няма начин да стане или поне аз не мога да го пренавия. Навивал съм трафове но няма нищо общо в този случай.

Нещо много подобно на това е но не ми съвпада модела а и ми трябва да е на 110V.

BSH6100396.jpg

Някой ако има идея от къде мога да го закупя моля да ме насочи.

Обърнах eBay, в немския намерих но не за моя модел а за 5-40, много подобно изглежда ама и е на 220v. Изобщо малко е изгубена кауза ама нищо  не пречи да питам.

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Здравей!

Опитай през някой онлаин магазин в Щатите. Из Европа трудно ще се намери за 110 волта. Аз имам добър приятел на такъв магазин в нашият град. Утре ще се постарая да го разпитам по този въпрос. Имат и оторизиран сервиз към магазина и ще погледнем на техния компютър. Той ги разбира много добре тези техники. Ще ти пиша обезателно. А сега  - изкарвай скутера и направи 2-3 кръгчета.

За този модел става въпрос, нали?

bosch-GBH4-32DFR_Large.jpg

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиши на BOSCH за това, в нета неможах да открия каквото търсиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем с отварянето на целия линк! Но му отворих началната страница и го разгледах. Малко не ми стана ясно как се поръчва само! Има цена ама ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кликваш на 2 в чертежа (това е статорът), тогава долу в таблицата се маркира полето пред 2. Ищракваш горе в дясно Add to Shopping List.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо не мога да се оправя. Предполагам че е правено за малоумници но колкото и да го гледах не намерих начин след като мина тая стъпка как да го платя.

Минавам всичко, имена, адреси, тел (добре че имам и американски шипинг адрес на куриер), накрая ме пита ще правиш PDF или ще го принтираш и до там.

След това няма вариант за плащане на поръчката. Направих го PDF и до там!

21762797143_cc8ff3c86c_b.jpg

Тези стъпки ги правя и до там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо не мога да се оправя. Предполагам че е правено за малоумници но колкото и да го гледах не намерих начин след като мина тая стъпка как да го платя.

Минавам всичко, имена, адреси, тел (добре че имам и американски шипинг адрес на куриер), накрая ме пита ще правиш PDF или ще го принтираш и до там.

След това няма вариант за плащане на поръчката. Направих го PDF и до там!

21762797143_cc8ff3c86c_b.jpg

Тези стъпки ги правя и до там.

На сребристия етикет най отгоре в ляво има номер E-Nr. трябват ми цифрите, Това се намира на самата машина,от долната и страна, на него пише колко вата, обороти и т.н.

Ashampoo_Snap_2015.10.23_15h29m51s_001_.png

Ashampoo_Snap_2015.10.23_15h49m06s_002_.png

Тряба

Или тук си поръчай,weiter е продъжи,

Ashampoo_Snap_2015.10.23_15h59m35s_004_.png

Ashampoo_Snap_2015.10.23_15h58m38s_003_.png

Редактирано от balki65 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази цена е без ДДС, опитай да го поръчаш.Но ми се струва , че пак ще си отиде, провери корпуса на машината да няма луфт межди него и статора, може от това да се получават тези накъсвания на жичките,ако има луфт ротора опира на статора и се получава искрене и машината няма мощност. Успех.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купи и детайл 36, капак  и другата и част и ги замени , тогава мисля, че да нямаш проблеми, сменяй четките и затваряй, а за черпенето една гореща баничка с боза. утре сурин , като отида там,ще ги накарам да ти ги пишат на сметката,нека не издребняваме нали за това е форума да си помагаме , е колкото можем. Нещо със сайта ,който ти пратих не се е получило ето пак, от там си поръчай. На последната снимка е твоят модел, като съдя по твоята снимка, а може да е последния от там. Може да съм с грешка по добре замени детайл 801,а после ако пак ти направи проблем замени 36.http://www.powertools-aftersalesservice.com/public/boschprof/service?p_auth=tpJ4bxKj&p_p_auth=Hs4WRJzV&p_p_id=WSRP_bc93764e__6873__4b00__9a29__b331c9759da9&p_p_lifecycle=1&p_p_state=normal&p_p_mode=view&_WSRP_bc93764e__6873__4b00__9a29__b331c9759da9_wsrp-navigationalState=L0JPUy9QVEFTLVBULVNJUy1TaXRlL2RlX0RFLy0vRVVSL1ZpZXdQcm9kdWN0LURpc3BhdGNoO3BnaWQ9YmI5NWI3MGRjM2E3NzQxY2ExYzA0OGYyM2IzMFFqWGxjT2R0O3NpZD1Jby1FdFFUWTJyUG9kRkx5ZTY2WVRndFRORVEzVjgzRHVJNEhIb1o0b1NRR0ZjM0R1STQ9

Ashampoo_Snap_2015.10.23_18h02m23s_007_.png

Ashampoo_Snap_2015.10.23_18h02m54s_008_.png

Ashampoo_Snap_2015.10.23_18h17m50s_009_.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.