Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ви ден, 

Колебая се между следните два телефона (ще купувам за подарък, като човекът за който е предназначен телефона, не обича големи дисплеи, не играе игри, снима сравнително често, ползва месинджър и вайбър сравнително често и разбира се говори и праща смс-та): HTC Desire 526G+ Dual и LG L Bello. Принципно HTC-то чисто визуално (като изработка) по ми хваща окото, но пък е и по-тежко. Отделно, че батерията му сякаш не е особено голяма. Отделно, че четох в gsmarena-та разни юзъри да се оплакват, че при зареждане и продължително ползване много му се нагрявала батерията. Човекът, за който е телефона, повече от две години ползва HTC Desire X, та това ми единствената причина да дърпам в тази посока. Моето търсене е за телефон 4.5 - 4.8 инча диагонал, да не е hd дисплея, с прилична камера и добър живот на батерията. Бюджета е ограничен и не трябва да надхвърля 250 лв. Моля изкажете мнения.

Малко лирично допълнение - първоначално колебанието ми включваше и Sony Xperia E4g, но след като попаднах на информация, за проблеми при зареждането на бързо се отказах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпрос: Човека за който ще се купува жена ли е ? Има ли предпочитания за добра предна камера ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 20 лева отгоре - LG Spirit, иначе бих предложил Moto E 2015, но пък качеството на камерата не е много добро. Хубавото на Моторолата е, че ще получи Android M.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@niki292002 - жена е, да. До колкото знам - към селфи камерата предпочитания няма.

@techmaniac - Спирита го гледам като вариант, ама ме притеснява колко би карала батерията (слабичка ми се вижда, за HD реВолюция). Единственото, което твърдят е че LTE модела, е с Qualcomm Snapdragon 410, който от към консумация на енергиен ресурс бил по пестелив, но никъде не намирам за този модел аджеба колко горе-долу му кара батерията (нито ревю, нито коментари).

Редактирано от Петър Ангелов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.