Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, пробвам се да си актуализирам картите на навигацията, но когато го свържа към лаптопа ми, и когато отворя Naviextras Toolbox ми изписва not device connected.

Абсолютно не знам какво да правя. Някакви идеи ? :/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май, не ми ги слага защото като го свържа към лаптопа и се отварят направо папките на SD card и папката на GPS...

Не би ли трябвало автоматично да ги инсталира драйверите за GPS ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво има в SD card, свали си първо новите карти и ги замени със старите. Коя навигация е инсталирана

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо няма в SD card-a, то днес беше закупен. Ами не мога да ги сваля понеже трябва да мина през тази програма за да мога, но като го свържа към лап. и пусна програмата ми изписва, че не е свързано никакво уст-во. Коя навигация е инсталиране ? Не знам честно казано, тази навигация е на един приятел, а той надали знае е...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като гледам май е IGO

Картите, навигацията,се свалят от нета, няма как да ги намери устройството само, и после инсталираш навигацията и добавяш картите. В този форум никой няма да ти даде инфо , от къде да ги свалиш, има други форуми от,където , по ще помогнат и от където можеш да си свалиш каквото трябва.IGO не е лоша , но с настройките на резолюцията може да срешнеш  трудности,намери Sygic и ако няма нищо инсталирано си сложи нея.Пиши на лични , ако имаш трудности

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може и да е... Защото в интернет като търсех информация за проблема бях видял за това.

А може ли някакъв съвет как да го оправя или нещо... :/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В паметта , какви папки има дай някоя снимка,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.