Премини към съдържанието
Best2

Какво мислите за Mass Effect Andromeda

Препоръчан отговор

mass_effect_andromeda.thumb.jpg.bc6fe170

Здравейте,както виждате от заглавието,темата е относно играта "Mass Effect" и специално върху очакваното продължение на тази игра(Andromeda).Ако сте запознати с играта,знаете че историята на Commander John Shepard приключи в последната част на играта(Mass Effect 3).Но интереса към поредицата не спира дотук,EA и BioWare обявиха,че играта ще излезе през коледата на 2016 година,но аз съм сигорен и не само аз,че чакането си заслужава.Играта ще се поддържа на Xbox One,PS4 и PC.Като за компютър изискванията,поне според тестове в интернет не са малки.Но и самата игра има доста обещаваш трейлър,графиката също е доста добра.Както и енджинът на играта е нов,Frostbite 3.Като цяло няма страшно големи промени,боината система ще е същата като на 3-ката,откъм история обаче,ще има нов главен герои и деиствието на играта ще се развива в съвсем друга галактика.Целта на играта ще бъде същата,един екип от приключенци обикалящи около вселената,биещи се за доброто и мира с различни форми на живот.За жалост от компанията производител не разкриват повече,както винаги залагат на следното:Да държат играча в нетърпение.Като цяло това е което мога да кажа за сега.Ще се радвам вие да си кажете вашите мнения относно играта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко е трудно да се даде мнение предвид факта, че самата игра не е излязла, а информацията за нея не е толкова много. Но пък може да споделяме догадки и надежди. Аз лично се надявам да измислят някакъв оригинален антагонист, а самата история да не е някакво евтино копие/римейк на първите 3 игри. Скептично съм настроен към развитието на историята в друга галактика и се надявам да не измислят някакъв тъп начин нашия човек да се озове там. От друга страна, като върл фен на трилогията, много се радвам, че от Bioware са се наели да продължат сагата, и ако я направят толкова добра колкото новата експанзия KotFE на SW:TOR с удоволствие ще си я купя оригинална. И последно, но не по важност - надявам се тоя път изборите в играта да не определят само цвета на края. ;)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко е трудно да се даде мнение предвид факта, че самата игра не е излязла, а информацията за нея не е толкова много. Но пък може да споделяме догадки и надежди. Аз лично се надявам да измислят някакъв оригинален антагонист, а самата история да не е някакво евтино копие/римейк на първите 3 игри. Скептично съм настроен към развитието на историята в друга галактика и се надявам да не измислят някакъв тъп начин нашия човек да се озове там. От друга страна, като върл фен на трилогията, много се радвам, че от Bioware са се наели да продължат сагата, и ако я направят толкова добра колкото новата експанзия KotFE на SW:TOR с удоволствие ще си я купя оригинална. И последно, но не по важност - надявам се тоя път изборите в играта да не определят само цвета на края. ;)

И аз споделям подобно мнение като теб,и се надявам самата история да е интересна.Но както каза ти,имаме малко информация относно играта.Тепърва ще издават информация за нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много е рано да се мисли каквото и да било , като знам алчните задници от ЕА нищо чудно да я преработят в MMORPG в последния момент , така както направиха с SWTOR  , тя просто трябваше да бъде KOTOR III но уви...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.