Премини към съдържанието
oggy_bogy

Alcatel Pop 2 (5) Premium или Lenovo A6000

Препоръчан отговор

Здравейте :)

Моля за съвет относно избор между Alcatel Pop 2 (5) Premium и Lenovo A6000 (който ми идва малко над бюджета). Само искам да уточня, че телефона ще го ползвам основно за GPS и четене на книги. От време на време ще слушам музика през слушалки и може да инсталирам някоя игра заради малкия (нещо от рода на Talking Tom). Няма да се занимавам с руутване, custom ромове и т.н.

За A6000 ичетох по-голямата част от темата в anroidbg и останах с впечатление, че си има кусури, особено след ъпдейт на android до 5. За Alcatel няма много мнения, може би защото е по-нов модел.

Ако имате и други преложения, ще се радвам да ги споделите.

Само искам да помоля да си кажете мнението и за Lenovo A2010, като имате предвид, че не се вклююва в горната дилема :)

Благодаря предварително :)

П.С. Установих, че съм май съм пуснал темата в грешен раздел :( . Моля някой модератор да я премести на съотвтното място.

Редактирано от oggy_bogy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Твърдо за Lenovo A6000 dual-sim (двусимовата версия има ъпдейт до Android 5). Ако вземеш A6000 с една сим карта, ще трябва да boot-неш едно twrp рековери и да направиш бекъп на теленорския РОМ. След бекъпа сваляш последната версия S056 за dual-sim и ъпдейтваш през приложението за актуализиране като посочиш .zip 

Lenovo-то с всеки изминал ъпдейт се подобрява, както работата така и батерията. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Твърдо за Lenovo A6000 dual-sim (двусимовата версия има ъпдейт до Android 5). Ако вземеш A6000 с една сим карта, ще трябва да boot-неш едно twrp рековери и да направиш бекъп на теленорския РОМ. След бекъпа сваляш последната версия S056 за dual-sim и ъпдейтваш през приложението за актуализиране като посочиш .zip 

Lenovo-то с всеки изминал ъпдейт се подобрява, както работата така и батерията. 

Ще го вземам от оператор, и си мисля, че е по-скоро едносимовата версия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако се достигне до сервиз просто буутваш twrp рековери и възстановяваш бекъпа от теленерския РОМ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.