Премини към съдържанието
The Negative One

Спиране на интернета на S3 Neo

Препоръчан отговор

Та често ми се случва да използвам телефона си като WiFi антена, за да мога да си играя някои игрички на ПС-то, но ето, че се появява един проблем.През 10-15 минутен интервал интернета спира.Както си играя и изведнъж играта забива.След това поглеждам в телефона и просто показва, че не е свързан.WIFi е пуснат, но просто не е свързан към мрежа.След като го отключа или отворя настройките и се свързва.След малко пак същото.Та мислих, че е от рутера на съседа нещо, но явно с всяка мрежа я прави тая глупост.Има ли някакъв начин да го оправя , защото си мисля, че проблем в телефона няма.Когато правя нещо от самия телефон няма никакъв проблем, но щом го свържа към ПС-то и почва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да споделяш нет от S3 Neo-то на PC-то ? Да, това е проблема. То предава мобилни данни... Просто си купи USB WIFI адаптер за компютъра, или най-добре си пусни нет и спри да крадеш от съседа. А ако съседа си сложи парола, кво правим ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятелче, съседа има парола и ми я е дал.Може ли да не ръсиш глупости и да смекчиш тона?Няма смисъл от адаптери, защото става въпрос за 1-2 дена, докато си платя моя.А и в доста от случаите, моя спира и когато се налага - нямам връзка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбрах от телефона се свързвате към Wi-Fi мрежата на съседа и след това създавате хотспот към който свързвате компютъра? Ако правилно съм разбрал няма никакъв смисъл от това, защото за свързването компютъра трябва също да има Wi-Fi адаптер и направо си го свържете без да използвате телефона. Ако става въпрос за връзка между телефона и компютъра през USB то тогава вече става по-логично... На какво разстояние са двете устройства (рутера на съседа и телефона)? Какво е нивото на сигнала? Когато не споделяте интернет с компютъра имате ли този проблем с телефона? Може да е в точката за достъп или адаптера на самия телефон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Използвам USB кабелче.Връзката е с различна скорост, но щом държи 30тина пинг в лигата и няма никакви проблеми със стриймове, или клипове в тубата на FullHD, за мен е предостатъчно.Както казах, това не е основния ми източник на интернет, а нещо временно, докато си платя моя.Щото сега в събота и неделя няма как.Когато не споделям интернета, няма проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.