Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Йоан Арабов

Игрите се движат с около 5-10 кадъра

Препоръчан отговор

От вчера имам следния проблем ,когато си пусна някоя игра например NFS Most Wanted 2012 кадрите не минават повече от 10 това е при всички игри който имам и се получи днес не знам на какво се дължи като вчера си я играх спокойно с 30 кадъра постоянни ! Компютъра е този от подписа помагайте !

П,П : Колкото и да намалям графиката или да я увеличавам не се вдигат или спадат !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 51 минути, Roujin Z написа:

Аз не виждам да имаш подпис?

Много полезен отговор благодаря .Не съм забелязал че вече го няма след промените във форума .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробва ли да обновиш драйверите на видеокарта ? с коя версия драйвери си някой по стара или най новата ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от SashoTo11
      Искам да видя мнения,защото не съм най-големият специалист.БЛАГОДАРЯ ВИ!
    • от SashoTo11
      Да ми препоръчате дъно , цената не е от значение.😀
    • от KiNGSTON97
      Здравейте! Имам проблем с инсталацията на Intel UHD Graphics 630. Не мога да го добавя явно правилно към Device Manager-a по какъвто и да е начин. Отчита ми, че е добавен, но има удивителен демек, че има проблем и не работи правилно или не е правилно добавен/инсталиран. Пробвах също Automatically install или Manual с Browse на файловете. Дори опитах да премахна с DDU nVidia драйвърите и пак не стана. Искам да си свържа HDMI кабела за дъното, понеже ще продавам видеокартата и трябва да се направи възможно най-скоро да си ползвам компютъра.
      PC SPECS:
      i7-9700K
      RAM 16GB
      GTX 1050 Ti OC
      ASRock > Z370M Pro4
      Windows 10 Pro 64-bit OS

• от Lyuboslav Iliev
      Здравейте ,имам следният проблем https://streamable.com/okl01?fbclid=IwAR3lue0jX8ZfP362k9w5V0SxgzRjP6q7XAZLi0-mHsLv2_3DcquVnvVrpFY
      На всички игри , които играя има  подобни проблеми. Отделно , на моменти забелязвам - ( червени , зелени или сиво-бели пиксели ) по различни места на монитора дори при просто четене на текстови файлове. Пикселите се появяват предимно при черен и сив фон.
      Правих различни тестове всичко изглежда да е наред. Няма чувствително покачване на градусите на видеото или процесора при игра.
      AMD 5  -1600
      Nvidia GTX 1070 8GB 256 bit.
      Монитор - Acer ED273Awidpx 27" 144 hz
      Някой ако е срещал подобен проблем ,моля да сподели дали и как го е отстранил.
      Благодаря!

• от VecZen
      Гледам тук и там, и виждам че има доста различни сайтове за части, най-голямата купчина намирам във pazaruvaj.com . Обаче има и други сайтове които не са включени там като nikem.bg и vario.bg . Естествено единствената разлика за мен е в цената, но също така искам да знам за вашият опит със тези различни компании за части. Във момента имам купчина части които искам да купя, но не съм сигурен от къде ще е най-добре. От всичките сайтове които посетих във nikem ще ми излезе най-изгодно заради тяхната натрупваща се отстъпка, макар и да е общо около 30 лева. Но също така знам че, когато един мой приятел си купи цял компютър от там, на части, го бавиха известно време. А ако погледна към vario, ще получа същата цена, за същите части, макар и да трябва да разчитам на JarComputers за последните две, ще получа съвсем същата цена, но без отстъпката. Така че честно казано сега просто се чудя къде ще намеря колкото се може по-ниска цена, но и със добро обслужване. Знам че Jar ще са Ок, или Ardes, защото до сега със тях не съм имал проблеми.
  • Дарение

• Добави ново...