Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търси се 4 пинов 70мм VGA вентилатор

DarkEdge

Препоръчан отговор

Здравейте, ще се радвам на съдействие за намиране в България на 4пинов Ф70мм вентилатор за VGA. С диаметрално захващане към основата с 40мм междуцентрово разстояние.

s-l300.jpg

http://www.ebay.com/itm/111315346062?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Този е подобен, но не точно и може да е мой най-рано след месец, а аз търся вариант за бързо сдобиване с такъв.

Моля, не спамете много. :cool:

Въпросният вентилатор ще замести 3 пинов такъв на Zalman VF700FS01 - ще охлажда NVidia FX570 и искам да използвам ефективно управлението на NVidia.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от z0sk1e
      Здравейте, 
      Преди няколко дни реших да изчистя лаптопа и да му сменя термо-пастата. След като го сглобих стартирах системата и ми даде грешка при Системния вентилатор. Предположих че съм забравил пин-а несвързан но уви 1/4 кабели беше скъсан. Правих се на заварчик със запалката, но не успях да подкарам вентилатора. След което поръчах нов, но и той не тръгва. Търсих възможности, които да оправят положението но безуспешно.. 
      Остана ми да пробвам само да флашна биоса, но някак си ми е трудно, защото защитата за висока темп. го изключва. 
      HP Elitebook 8560w workstation
      Някакви идея, кое, как? 
    • от meccho
      Здравейте, може би е коментирано и преди, но от много четене, накрая стигнах до никъде...
      Искам да свържа лаптопа Compaq presario cq57 с телевизора. Телевизора е с кинескоп Samsung, за съжаление, не мога да кажа модела.
      Значи, лаптопа има VGA изход, а телевизора има два SCART входове, и един RCA(червено, бяло, жълто). 
      Искам да попитам за три начина, дали въобще някои ще стане Важно е само картината, звука не чак толкова.
      1-ви начин:
      http://ziton-electronics.com/produkt/кабел-преходен-от-scartm-vgam-за-пренос-видео-с/
      с този кабел дали ще стане.
      2-ри начин:
      http://ziton-electronics.com/produkt/кабел-vga-s-video-3x-rca-женски/
      http://ziton-electronics.com/produkt/кабел-scart-3-rca-с-ключе/
      това много свързване ще доведе ли до голяма загуба.
      3-ти начин:
      http://ziton-electronics.com/produkt/кабел-usb-3-rca/
      USB(от лаптопа) към RCA на телевизора. Дали е възможно.
      Дали ще има проблем за лаптопа, видеокартата(не знам дали е важна) е AMD Raedon HD 6320 Graphics.
      Дано това е достатъчно информация. Ако не, кажете кое още е нужно. Просто искам да знам, дали по някой от тези три начина ще стане.
      П.С. Благодаря предварително!

• от gydi
      Има ли конвектор VGA->HDMI ? Да може да се гледа от VGA на компютъра в HDMI на телевизора?
      (телевизора няма VGA,lan,wifi, компютъра няма HDMI)
      Ако има къде се продават?

• от mikrotik
      Здравейте ! Имам следният проблем с вентилатора - при стартиране трака и бръмчи за известно време и като поработи малко след това се успокоява постепенно. Данни за лаптопа: Asus - x59GL AP 130 . Надявам се и разчитам за съвети и препоръки какво може да се направи по въпроса ! Благодаря предварително на всички !
    • от Светлозар Илиев
      Здравейте колеги, имам следния странен проблем с вентилатора на лаптопа ми. Машината (Dell Latitude E5470) ходи за смяна на конектора на вентилаторчето понеже две от 4-те кабелчета бяха прекъснати (по моя вина). До преди този момент вентилатора си е работил безупречно, обикновенно се включваше когато процесора вдигне температура над 65 градуса.
      Ето го и проблема: При пускане на диагностиката на дел, която тества всички компоненти по отделно вентилатора работи, както при тестването на вентилатора така и при тестването на процесора. Според диагностиката вентилатора се е вкл. при 68 градуса темп. при тестването и е стигнал около 2500 оборота (мога да потвърдя защото внимателно се ослушвах и го чух да работи не веднъж, струята топъл въздух също се усещаше). Загадката идва когато реша да пусна стрес тест на процесора когато съм влязъл в ОС (уиндоус 10). Става дума за стрес теста на CPU-Z. Тогава машината прехвърля 70-75 градуса (след което ръчно изкл. теста) без вентилатора изобщо да реагира по никакъв начин.  Температурата се покачва плавно но не му отнема много да стигне до тези градуси. Другото което е че 2 различни софтуера не засичат вентилатора. 
      Въпроса ми е на какво може да се дължи това ? Възможно ли е ОС да бъде катализатора на този проблем ?
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване