Премини към съдържанието
Captain Jack Sparrow

Как да инсталирам GPS навигация на LENOVO A5000

Препоръчан отговор

От известно време се ровя из интернет и търся информация, но не мога да намеря точната информация за това как да инсталирам ОФЛАЙН GPS навигация 
    1. Ще ми трябва ли микросд карта за инсталация ?
    2. До колко е проблемна резолюцията при инсталирване?
    3. Не възнамерявам да давам пари и съм запознат с правилата на форума. Ако някой услужлив колега ми помогне на ЛС или скайп exterminatortm  ще го черпя с едно "Благодаря предварително!"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Captain Jack Sparrow написа:

От известно време се ровя из интернет и търся информация, но не мога да намеря точната информация за това как да инсталирам ОФЛАЙН GPS навигация 
    3. Не възнамерявам да давам пари и съм запознат с правилата на форума. Ако някой услужлив колега ми помогне на ЛС или скайп exterminatortm  ще го черпя с едно "Благодаря предварително!"

Безплатна навигация. И картите можете да укажете къде да се записват: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.here.app.maps

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 13 минути, Captain Jack Sparrow написа:

Ако апарата е с малко памет ДА, картите са обемни. Ползвам IGO и картите са над 4gb.

преди 15 минути, Captain Jack Sparrow написа:

зависи от програмата и от къде я сваляш. В гугъл плеи виждаш само съвместимите с твоя апарат приложения.

преди 16 минути, Captain Jack Sparrow написа:

3. Не възнамерявам да давам пари и съм запознат с правилата на форума.

Не е нужно да даваш пари. Погледни в андроид форума, направи си регистрация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, П.е.т.ъ.р написа:

Ако апарата е с малко памет ДА, картите са обемни. Ползвам IGO и картите са над 4gb.

зависи от програмата и от къде я сваляш. В гугъл плеи виждаш само съвместимите с твоя апарат приложения.

Не е нужно да даваш пари. Погледни в андроид форума, направи си регистрация.

Да, но аз нямам интернет на смартфона. Преди няколко дена си го закупих и ми се струва нелепо да платя интернет само за да си изтегля офлайн приложение. Може ли да се изтегли от компютър? 

Edit: Намерих сайт-апк даунлоудър с който тегля апк файловете. Сега ми трябва само читава гпс система. Колкото се може по-подробна за България

Редактирано от Captain Jack Sparrow (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 минути, Captain Jack Sparrow написа:

Да, но аз нямам интернет на смартфона. Преди няколко дена си го закупих и ми се струва нелепо да платя интернет само за да си изтегля офлайн приложение. Може ли да се изтегли от компютър? 

Edit: Намерих сайт-апк даунлоудър с който тегля апк файловете. Сега ми трябва само читава гпс система. Колкото се може по-подробна за България

АКо го свържете към компютъра ще можете да ползвате този интернет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 9 минути, capnemo написа:

АКо го свържете към компютъра ще можете да ползвате този интернет

Инсталирах въпросното приложение на телефона обаче за регистрация ми иска интернет отново. В момента телефона е свързан с кабел към компютъра. Да разбирам ли, че мога да пусна интернет?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, Captain Jack Sparrow написа:

Инсталирах въпросното приложение на телефона обаче за регистрация ми иска интернет отново. В момента телефона е свързан с кабел към компютъра. Да разбирам ли, че мога да пусна интернет?

http://android.stackexchange.com/questions/73168/how-to-use-pcs-internet-on-android-phone-through-usb-cable

Ето как се прави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 47 минути, capnemo написа:

Направих всичко както трябва, но нямам интернет. В компютъра ми излиза локалната мрежа и и разрешавам настройките за споделяне, но телефона не приема интернет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 минути, Captain Jack Sparrow написа:

Направих всичко както трябва, но нямам интернет. В компютъра ми излиза локалната мрежа и и разрешавам настройките за споделяне, но телефона не приема интернет.

Прочетохте ли цялата тема? Защото първото е само въпрос

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 минути, capnemo написа:

Прочетохте ли цялата тема? Защото първото е само въпрос

Да! Сега разреших на правилното място, но телефона просто не приема интернет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 минути, Captain Jack Sparrow написа:

Да! Сега разреших на правилното място, но телефона просто не приема интернет.

А направихте ли настройките в телефона?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 минути, capnemo написа:

А направихте ли настройките в телефона?

Да. Тикчето на усб връзка стои, но когато вляза в който и да е браузър не ми разрешава достъп. А за да използвам гпс-а трябва да изтегля карта от някъде. А ми иска регистрация съответно-интернет..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, Captain Jack Sparrow написа:

Да. Тикчето на усб връзка стои, но когато вляза в който и да е браузър не ми разрешава достъп. А за да използвам гпс-а трябва да изтегля карта от някъде. А ми иска регистрация съответно-интернет..

Спорем мен не правите нещо като хората. проверете дали сте пуснал интернет шеринг

http://windows.microsoft.com/en-us/windows/set-internet-connection-sharing#1TC=windows-7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, Captain Jack Sparrow написа:

и ми се струва нелепо да платя интернет само за да си изтегля офлайн приложение.

Имам въпрос 

За какво Ви е смартфон след като няма да му използвате основните функции?

Wi-Fi ?

Един рутер е 30тина лева. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 28 минути, П.е.т.ъ.р написа:

Имам въпрос 

За какво Ви е смартфон след като няма да му използвате основните функции?

Wi-Fi ? Един рутер е 30тина лева. 

А защо рутер - толкова ли няма отворен (незащитен) WiFi наблизо?

А на https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.maps какво не ви харесва?

Редактирано от jhoro (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.