Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Има ли начин да се разбере ако на служебният компютър използвам флашка? Доколкото знам компютъра е свързън със всички останали компютри във нещо като вътрешна мрежа и има компютър майка и някакъв главен сървър, който се намира някъде на последните етажи на сградата. Има си и IT мениджър. Не че съм единственият служител ,който използва компютъра за лични цели, те затова ни откачиха и интернета. Но не могат ли да разберат че умираме от скука? Аз си джиткам с флашката де вече от 2 месеца и досега нищо не са ми казали, ма де да знам. На флашката си качнвам книги от читанката и други онлайн-библиотеки и си чета , иначе дори кафето и Ред-Бул не помагат срещу риска да заспя през нощните смени. Трябва да си набият това в мозъците - или компютър, или заспивам и оставям да изнесат всичко. Трябва да затворят тях със тъпата програма на радио Хоризонт, докарваща до самоубийство.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да, има начин да се види, че е закачана на компютъра. Най-простият начин е в диспечера на устройства като се покажат скритите устройства и се появяват незакачените закачани някога към компютъра дискове/флашки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не, в диспечера на устройства няма такова инфо.

eventvwr съдържа инфо за това кога е закачана флашка и коя.

http://dfstream.blogspot.bg/2014/01/the-windows-7-event-log-and-usb-device.html?m=1

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от TronDron
        Здравейте!
        Преди известно време си флашнах телефона - Samsung Galaxy Grand Neo Plus, с custom rom, направих го по ето тази тема - ТУК, за да мога да го рутна. Стана, рутнах го, обаче сензорите му не работят, нито накланяне, нито ротация, нито нищо.
        Сега се опитвам да го флашна със stock rom, обаче не става, излиза ми ето това: ТУК
        Как да го оправя, някакви идеи?
        Благодаря предварително!
      • от Mari Veselinov
        Имам следният проблем от доста време вече 2 години на пс то ми гледам тв онлайт сайтовете който използвам са нов тв на живо и бтв на живо нямах проблем до скоро но преди няколко дена започна да забива,лаги,цепи,насича кой както иска да го нарича пробвах нов браузър нищо прейнсталирах адоуп нищо после линдолс медия плеър нищо мислех да не би да грее видеото не е мисля че  не е от псто с амд семпром 140 2.7 мгх 3 гб рам и няква вътрешна видеочип който си е на дъното не играя игри не обработвам видео само браузвам и понякога гледм филми няма много програми на него аа да техлих и адклиинър нестава търках хистори и бисквитки не прием всякакви мнения без хейт за начина ми на писане кой каквото има да каже да го каже(относно темата де ) п.с видеота в тубата си ги гледам без проблем самоя комп не лагизабива много рядко само когато е натоварен много но едвам се забелязва 
      • от mirins
        Здравейте. Опитвам се да си направя личен сайт, но тъй като не съм програмист срещам "известни" затруднения. По принцип съм графичен дизайнер, уеб дизайна съм го изучавала много, много повърхностно. Имам известни познания с HTML, но не мога да кажа, че и с него се справям. Та, какъв е проблема - правя сайта на Dreamweaver, слагам флаш галерия с изображения, която без проблем се зарежда и си работи в Chrome и Mozilia, но не и в прословутия Explorer. Когато се опитам да визуализирам там, галерията  все едно я няма...Направена е с Photo Gallery Builder, ако въобще има значение, защото пробвах и с други програмки и резултата е същия. Другия не толкова голям проблем е, че не мога да си навигирам галерията от клавиатурата, което в определени моменти е доста дразнещо, тъй като трябва да гоня стрелката с мишката. Ще бъда благодарна на всеки, който има желание да ми даде съвет, но моля ви, спестете ми сложните програмистки термини, до колкото ви е възможно  . Ако има начин да оправя нещата с някакъв HTML код или примерно друга програма за флаш галерии ще се радвам да ми ги споделите.
      • от Prsandrei
        Здравейте, имам проблеми с една фласх памет. Когато я включа към компютър промигва няколко пъти и я отваря от време на време ( на 10-тина опита). Пробвах я на няколко ОС и под windows 7 и 8 я отваря по-често. Под xp не иска, а под linux на 20 поита с повече късмет. Форматирах няколко пъти, но не е от това. ПОМОЩ!
      • от Graysun
        Здравейте, имам следния проблем:
        При слагане на Flash памета в компютара всичко  свързано с флаш памета започва да зарежда бавно не мога да я отворя нито да я форматирам опитвам се да я сканирам с антивиросната не мога имам друга флашка с която нямам проблем   направо
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.