Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

sixking    1

Здравейте всички.

Понеже видях този раздел, които имаше заглавието Модинг, реших да ви попитам нещо, което може да е интересно за вас и полезно за мен :D
    Във сайта и по-точно неговият раздел Модинг. Това което искам да направя е - които от вас има модифициран компютър (да наблегнем на визуалното) да ми прати снимки и колкото се може повече информация, за да изготвим една интересна статия. 
    Може да стане и като въпроси - които желае, ще му изготвя някакви въпроси, но най-много държа на снимковият материал.
    За да не си губим времето тук, може да изпращате снимки и информация на мейл - info@bulgarianmod.info
    След кратки уточнения, вашият проект, ще бъде пуснат. Ако не се лъжа, преди един колега беше си представил проекта при нас и се беше получило добре.
    Сайта ни има само руски модинг проекти, така че би било хубаво и нещо родно :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от ErethoroN
        Здравейте,
        Ще карам накратко - търся кутия от Apple Power Mac G5, която ще използвам за модинг проект, който планирам от дълго време.
        Приемам всичко - само кутия, цяла работеща или неработеща система, система с липсващи части - всичко съдържащо кутия в прилично състояние на разумна цена.
        Приемам предложения и оферти.
        Предварително благодаря!

• от Soul Jah
        Здравейте,
        желая да попитам има ли смисъл да клоквам PCI-E (x16) слота на дънната платка? Нормално работи на 100, но BIOS-а ми позволява да го овърклоквам. Клокването ще подобри ли осезаемо работата на графичната ми карта? В момента съм клокнал видеокартата през BIOS-а, скоро ще клокна и процесора. В прикаченият файл можете да видите параметрите на компютъра ми. Благодаря ви предварително за отговорите. 

• от crashgold
        Здравейте !  От доста време  правя един проект на garry's mod  и ми трябва едно NPC(НИГ) да клекне.   Имали начин да стане това ? 
      • от icaka9
        Значи хора имам 2 въпроса...първият е относно Видеокартата от системата ми в подписа, която искам да овърклокна но не съм съгурен дали мога да го направя със съответното захранване ??? принципно TDP-то и е 90W, а на старата TDP и беше 106W и захранването я хранеше стабилно....та за това се чудя(имам специализиран софтуер OC Guru II) и вторият ми въпрос е: понеже виждам, че AMD са пуснали нов процесор за сокет FM2+ а именно Athlon X4 880K, който е на стойност около 180 лева....дали си струва ъпгрейда от x4 750k на такъв ?? понеже по този начин няма да ми се налага да сменям дъно...или по добре да бягам към интел ?? Благодаря на отзовалите се
      • от Roki_03
        търся модове за samp сървър ако може да са на български език!
        Благодаря предварително!!!

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.