Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Утре си взимам нов телефон, защото стария неочаквано се счупи и няма как да се оправи, пък и не ми се занимава да го нося на ремонти. Та, дълго мислех и се спрях на тези 2 модела. До колкото четох, A7000 има далеч по-добри спецификации, но също така четох, че имал много проблеми от рода на тъч скрийн-а, камерата, забива (въпреки, че е 8 ядрен) и тем подобни, пък и не съм много запознат с те'я китайчета Lenovo. Та, казвайте :D твърдо съм решил да е някой от тези 2 модела, понеже графичния им процесор си е висок клас за бюджета и процесора е 64 битов. Ако все пак някой реши да предложи нещо, което отговаря на тези изисквания, нека да е до 300лв. (310-320 макс) (Lenovo A7000 е намален до 299лв. в Technopolis и Technomarket за момента)

Редактирано от Martyn Stanchew (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За жалост не, нямам много доверие на тези марки, въпреки, че има добри отзиви за тях. Предпочитам да е някой от по-известните марки. Бих взел Lenovo-то, но искам да знам дали наистина има тези дефекти, за които се говори, четох за много такива в GSM Arena User Opinions.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От двата посочени твърдо за Lenovo A7000 !!! 

Редактирано от ayo1337 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от The Piper
      Притежавам телефон Redmi 3S, Miui 9,Android 6.0.1 който е с две сим карти.Искам определен контакт от тел.указател да мога да го избирам и да говоря с него от едната симкарта,а други номера с другата сим карта.В момента когато тръгна да избирам някой от тел.указател ме пита с коя сим карта да го избера.
    • от UserOfKaldata
      Здравейте,преди 3 години си купих телефон Samsung Grand Neо преди няколко месеца играх една стара игра, от която се запознах с 2 момчета, братя.Имаха предложение да ми дават ингейм пари за бууст на друга игра.Съгласих се, но не можех да влизам в акаунта на 1 от момчетата от Гугъл Плей следователно с камерата им показах, секунди по-късно бяха влезли в самия ми телефон и можеха да използват нещата на него.Въпроса ми е какво да правя ? Как да спра достъпа им,не ми е пращано нищо (сайтове,линкове и тн.) казаха ми, че няма да злоупотребяват, и това е било само за да мога да вляза в акаунта за да бууствам, но не се чувствам сигурен, могат да виждат всичко и то без да разбирам.
    • от kafenceto123
      Здравейте!
      Натъкнах се на проблем, докато се опитвах да преинсталирам чисто Windows 10 на лаптопа си Lenovo Legion Y520. Първо доста странно е, че когато включа или рестартирам лаптопа нямам достъп до Setup менюто, което по принцип се отваря с F2. Второ, когато натисна F12 при рестарт и вляза в Boot Manager-а, флашката на която съм свалил Windows-а не е засечена. На екрана се показват само хард дискът, ссд-то, ако не се лъжа имаше още две опции, едната от които беше Network Boot, а другата изобщо не си я спомням. След доста терзания успях да вляза и в Boot Menu-то, като използвах Shift + "Restart" метода, но и там не открих флашката. След още дълги минути на недоумение открих, че все пак флашката ми става видима в Boot Menu-то, ако изляза, съхранявайки промените (F10), независимо дали съм правил такива. След като изляза, натискайки F10, отново лаптопът ме прехвърля в Boot Menu-то и флашката е видима, но когато я кача над всичко останало и изляза, Windows се стартира, както обикновено вместо да ме препраща в инсталационното меню на новия софтуер.
      П.С. Нямам опция Security Boot, появява се единствено, когато се появява и флашката и е "Disabled".
      Ако имате някакви идеи какво се случва, бих бил безкрайно благодарен да ги споделите! 
    • от invinoveritas
      Здравейте,имам някъкъв телефон UTOK 40 ,произведен в Румъния и внесен от там.
      Някой ползвал ли е подобен....
      С Андройд система 4.4.2
      Интресува ме как да премахна румънските заводски приложения,които не са ми нужни.....
    • от Ndishev
      Здравейте. Сблъсках се с огромен проблем с подкарването на това чудо. 
      Прочетох всичко възможно статии кал да се ппдкара к Arena, zamumda, filmi2k и др.) Разбирасе всичко направих като по учебник и не тръгна нито една от добавките. 
      Някой може ли да каже алтернарива в която може да се гледат филми и сериали online. Разбирасе да е безплатно, че не ми се дават повече пари.  
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.