Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Утре си взимам нов телефон, защото стария неочаквано се счупи и няма как да се оправи, пък и не ми се занимава да го нося на ремонти. Та, дълго мислех и се спрях на тези 2 модела. До колкото четох, A7000 има далеч по-добри спецификации, но също така четох, че имал много проблеми от рода на тъч скрийн-а, камерата, забива (въпреки, че е 8 ядрен) и тем подобни, пък и не съм много запознат с те'я китайчета Lenovo. Та, казвайте :D твърдо съм решил да е някой от тези 2 модела, понеже графичния им процесор си е висок клас за бюджета и процесора е 64 битов. Ако все пак някой реши да предложи нещо, което отговаря на тези изисквания, нека да е до 300лв. (310-320 макс) (Lenovo A7000 е намален до 299лв. в Technopolis и Technomarket за момента)

Редактирано от Martyn Stanchew (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За жалост не, нямам много доверие на тези марки, въпреки, че има добри отзиви за тях. Предпочитам да е някой от по-известните марки. Бих взел Lenovo-то, но искам да знам дали наистина има тези дефекти, за които се говори, четох за много такива в GSM Arena User Opinions.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

От двата посочени твърдо за Lenovo A7000 !!! 

Редактирано от ayo1337 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Vladimir96
        Здравейте,наскоро си купих настолен компютър втора ръка Lenovo M58. Реших че не искам да използвам вградените LAN и  Видеокарта и реших да се обърна към вас за помощ,проблемът е че платките са нископрофилни и не мога да си намеря нископрофилна видеокарта поне 512MB втора ръка и LAN карта (най-простата) . Компютърът се ползва главно за интернет и играене на игри чрез андроид емулатор.Може ли да ми дадете съвет от къде мога да си купя втора ръка части,продават ли се изобщо и много ли са скъпи? Благодаря ви за помощта 
      • от Тъп Но Грозен
        Здравейте имам един много странен проблем. При набиране на даден номера преди още да е дало свободно, и разговора прекъсва. Когато някой ме набира мен по-същият начин, преди да даде свободно "Разговорът завърши". Проблема се решава при рестартиране на телефона, за няколко часа или ден и после е пак същата ситуация.   
        Пробвах да реша проблема, с нова карта от оператора, не се получи. Сменях мобилната мрежа от 3 на 4г оправя се за известно време и пак е същото.

Телефона е с най-новият софтуер 5.1.1 

Моля, ви помагайте
      • от Calando
        Здравейте, насочил съм се към няколко модела, които ми се струват удачни за цена до към 300$ (най-вероятно ще го купувам през чуждестранен сайт)
        Honor 7x
        Xiaomi Mi A1
        Lenovo K8 Plus
        Обмисляни китайски варианти от рода на Ulefone T1, Umidigi Z1 Pro
        Отворен съм за вашите варианти, мнения и предложения. Има ли някой опит и впечатление от тези модели или други подобни?

Приоритет е
        - стабилна, гладка и сигурна работа, издържливост
        - прилична камера
        - поддръжка на софтуера

• от Александър Банов
        Здравейте! Много отдавна не си бях свързвал телефона със компютърът. Преди всичко си беше нормално, но вече седмица не мога  да  ги свържа.  Телефонът ми е Samsung galaxy S6. Пробвал съм да рестартирам и двете устройства, пробвал съм с различни USB кабели„ не става. Когато няколко пъти опитам компютъра ми дава проблем с драйверите. Опитах се да инсталирам други драйвери но не знам кои точно. Ще съм ви благодарен ако някой от вас ми помогне.
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.