Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте приятели кажете ми може ли да се направи нещо windows 10 се инсталира изведнъж винаги ми излиза ето това съобщение че процесорът ми не поддържал  

Мисля че добавих и снимка как мислите може ли да се направи нещо или не :no-no::curious-minion-2:

12381189_523091117857007_226525779_o.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Dominik Georgiev написа:

Здравейте приятели кажете ми може ли да се направи нещо windows 10 се инсталира изведнъж винаги ми излиза ето това съобщение че процесорът ми не поддържал  

Мисля че добавих и снимка как мислите може ли да се направи нещо или не

И какво не ви хареса в цял раздел за Windows?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 минути, capnemo написа:

Ако темата е публикувана на грешното място съжалявам не ми се налага често да използвам този сайт просто маркирах някакво определение там

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Току що, Dominik Georgiev написа:

Ако темата е публикувана на грешното място съжалявам не ми се налага често да използвам този сайт просто маркирах някакво определение там

И така както форматирате текста той не е много четим!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Просто си ползвай 7. Повярвай ми, няма кой знае какво да използваш в 10. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 9 минути, capnemo написа:

В крайна сметка можете ли да ми помогнете имате ли някаква представа от проблема

преди 1 минута, niki292002 написа:

Просто си ползвай 7. Повярвай ми, няма кой знае какво да използваш в 10. 

Мисля че се ориентирам към това като вариант мерси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Току що, Dominik Georgiev написа:

В крайна сметка можете ли да ми помогнете имате ли някаква представа от проблема

Ако кажете какъв е компютъра ви може и да ви помогнем или да ви дадем насоки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 минути, Dominik Georgiev написа:

Според една дискусия в интернет можете да инсталирате начисто, но не можете да ъпгрейднете до 10

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Alexander Petrov
        Помогнете ми как да инсталирам последната версия на MacOs Sierra на лаптоп Asus x552mj и същевременно да имам Windows 10. Никога не съм го правил !
      • от Rewivo
        От близо две години си ползвам Windows 10 Pro 32 битовата версия. Чак сега случайно разбрах, че процесорът ми е 64 битов и може 
        да мина на 64 бита ОС. Доста се смях, защото си мислех, че разбирам от компютри, а то .......Станалото станало.....продължаваме напред, 
        както се казва. В живота се случват какви ли не изненади и вероятно затова е толкова забавен и интересен. 
         Има хора се женят и чак след 20 години разбират, че живеят не с "ангелче", а с "чудовище". 

Но на въпроса - има ли лесен начин да премина директно на 64 битова версия на Windows 10 Pro, чрез ъпгрейд или е нужна пълна 
        преинсталация? 
      • от nikolay11
        Здравейте, днеска си инсталирах windows 10, но при стартирането му не ми тръгна touchpad-а.. Изгледах доста клипове в интернет и пак не ми се получиха нещата..
        Някакви предложения?

• от Saint4x44
        Съобщенията, както моите, така също и на абонатите ми се дублират като излизат едно под друго, като долните са в "КУРСИВ". Моля, ако някой знае как се отстранява този проблем нека да сподели. Благодаря!

• от www_design
        Здравейте!
        Дълго време търсих решение на проблема си, но не успях да намеря и затова реших да се обърна за помощ към форума.
        Купих си безжична мишка (снимките), ако не се лъжа на кутията не пишеше Windows 10 (с какъвто съм) и съответно слагайки адаптера в лаптопа резултата беше нулев. 
        Пробвах я на Win 7 лаптоп, както и на Win 8 desctop - на тях върви без никаква забележка. Моят лаптоп е Win 10 x64 bit.
        Въпроса ми е има ли как да ъпдейтна софтуера така, че да я разпознае? Дали с конкртен драйвер, ако някой знае полезен сайт, или програмка, която да свърши това сама.
        До момента съм пробвал с WIn Update при включена мишка,  но отново - нищо.
        Благодаря Ви предварително!

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.