Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

gosho1948    0

Въпроса ми е дали е хубав.Имам предвид телефона е с 2 gb рам и искам да знам дали забива и дали може да се справя с малко по-тежки игри.И дали си заслужава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

COD    18

Имам наблюдения над този телефон и мога да кажа,че има лек лаг при сменянето на страница,но това не е проблем като цяло за работата на самия смартфон.Поне това знам дано съм ти полезен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    algor    29495
    преди 3 минути, niki292002 написа:

Дай малко повече пари и вземи модела с 3 гигабайта рам и 32 гигабайта вътрешна памет.

Точно това щях да го попитам и аз - защо не вземе по-мощния...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    niki292002    2505
    преди 2 минути, algor написа:

Точно това щях да го попитам и аз - защо не вземе по-мощния...

А разликата в цената не е чак толкова много - това ще му се върне в бъдеще, когато приложенията станат по-лакоми за памет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    ayo1337    28

Имах LG G3 16GB при пусната музика и чатене във facebook едновременно телефона грее като печка !!! сам си прави изводите за игри за какво става на въпрос :)  В менюто има лаг понякога ! Пример ти давам : Цъкам Carx Drift Racing на low настройки и от време на време има лаг ! ако не вярваш отиди до технополис или техномаркет и сам се обеди ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    gosho1948    0
    преди 15 минути, ayo1337 написа:

Имах LG G3 16GB при пусната музика и чатене във facebook едновременно телефона грее като печка !!! сам си прави изводите за игри за какво става на въпрос :)  В менюто има лаг понякога ! Пример ти давам : Цъкам Carx Drift Racing на low настройки и от време на време има лаг ! ако не вярваш отиди до технополис или техномаркет и сам се обеди ! 

А телефона с някой от ъпдейтите ли беше или си беше с оригиналния андроид.Аз телефона главно за социални мрежи и интернет ще го взимам.Ако не е хубав някакъв телефон до около 620 лева може ли да ми предложите.И телефона беше ли с пълна памет.Може и да е от това

Редактирано от gosho1948 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    niki292002    2505
    преди 16 минути, ayo1337 написа:

Нормално. Натоварваш телефона. А само бог знае колко "антивирусни" "ускоряващи" и подобни приложения си инсталирал. Освен това, не знаем дали си стартирал и други приложения в фонов режим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    ayo1337    28
    Току що, gosho1948 написа:

А телефона с някой от ъпдейтите ли беше или си беше с оригиналния андроид.Аз телефона главно за социални мрежи и интернет ще го взимам.Ако не е хубав някакъв телефон до около 620 лева може ли да ми предложите.

С последния който можеше да се ъпдейтва беше но скоро ще има сигурно и 6.0 за него но не знам аз си го бях купил лятото и го продадох на 3-тия месец ! Може да погледнеш Samsung Galaxy S5 Neo препокрива всички ваши изисквания даже и отгоре !!! Весели празници 

Току що, niki292002 написа:

Нормално. Натоварваш телефона. А само бог знае колко "антивирусни" "ускоряващи" и подобни приложения си инсталирал. Освен това, не знаем дали си стартирал и други приложения в фонов режим.

Добър ден аз лично спирам на всеки мой смартфон всички приложения който не ползвам !!! Такива проблеми нямам при малкото зверче Sony Xperia Z3 Compact музика пуснато 3G яко в нета на сам на там из менюто никакво греене ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    niki292002    2505

Да. Но си вземи модела с 32 гигабайта. По-напред в бъдещето, този 1 gb рам в повече ще ти се отблагодари. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    ayo1337    28
    преди 7 часа, niki292002 написа:

Това греене е от големия дисплей с доста голяма резолуция. :)

А и G3 е по-хубав от Z3 Compact...

Нали трябва да си вземеш телефон не печка :) !!! 

преди 7 часа, niki292002 написа:

Това греене е от големия дисплей с доста голяма резолуция. :)

А и G3 е по-хубав от Z3 Compact...

Нали трябва да си вземеш телефон не печка :) !!!  https://www.youtube.com/watch?v=CTxehFharrI  не могат и 2gb ram версията и 3gb ram версията да хванат 40 000 точки на Antutu Benchmark :D бати по доброто https://www.youtube.com/watch?v=JFzgy57KeVk < ето ти Sony Xperia Z3 Compact ! НАД 47 000 точки :D Отиди сега и пий една студена вода мой човек ! А и да не забравим LG-то е удавник ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    niki292002    2505

Предпочитам големия дисплей. Всеки телефон грее при по-голямо натоварване. Освен това, ти само си мислиш, че Z3 Compact не загрява... А всъщност, може да си имал от дефектните серий на G3 които имат проблема с прегряването който е главния виновник за кафявото петно на дисплея. (това да не плаши автора, покрива се от гаранцията)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    ayo1337    28
    преди 6 часа, niki292002 написа:

Предпочитам големия дисплей. Всеки телефон грее при по-голямо натоварване. Освен това, ти само си мислиш, че Z3 Compact не загрява... А всъщност, може да си имал от дефектните серий на G3 които имат проблема с прегряването който е главния виновник за кафявото петно на дисплея. (това да не плаши автора, покрива се от гаранцията)

Имам го и слушам музика и се рова в нета на максимална яркост в продължение на 20 минути не усещам никакво греене !!! Това за дефект да възможно е защото на моят които имах при слушане на музика и ровене във facebook на максимална яркост в продължение горе долу 30 минути грееше зверски много направо ми се потяха ръцете и яркоста се намалява автоматично и ми излиза че температурата се е покачила прекалено много и не ми дава да си увелича отново на максимално ! И като се охлади се оправя ! Апък и на някой места имаше лаг в менюто дори и без да го товара с нищо ! Аз ползвам само Facebook Messenger Instagram правя някоя снимка слушам от време на време музика и се рова в нета ако имам някаква работа и викам ало само :) !!! А и като го купих пробвах една игра Car Drift Racing на low настройки първите 3 минути супер вървеше но след това започна да лагва зверски много !!! И при пускането на играта почна да грее здраво !!! Много съм разочарован от марката LG ! А относно Sony Xperia Z3 Compact с него нямам никакви проблеми с нищо .

Редактирано от ayo1337 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    gosho1948    0

Колеги телефона го взех в неделя.Мога да кажа,че нямам никакви проблеми с телефона.Да грее,но не е нещо сериозно.Посочената игра Car Drift Racing си я играя без проблем и по около 20 минути.Грее,но нищо по сериозно няма.Asphalt също без проблем си играя.Телефона си е супер и засега съм много доволен.Единствено очаквах батерията по малко повече да издържа,но сега в началото все пак разглеждам телефона и малко по-бързо пада батерията.Благодаря за всички мнения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    ayo1337    28
    преди 14 часа, gosho1948 написа:

Колеги телефона го взех в неделя.Мога да кажа,че нямам никакви проблеми с телефона.Да грее,но не е нещо сериозно.Посочената игра Car Drift Racing си я играя без проблем и по около 20 минути.Грее,но нищо по сериозно няма.Asphalt също без проблем си играя.Телефона си е супер и засега съм много доволен.Единствено очаквах батерията по малко повече да издържа,но сега в началото все пак разглеждам телефона и малко по-бързо пада батерията.Благодаря за всички мнения.

А пробва ли да играеш Carx Drift Racing на high и на максимална яркост около 20 минути да видиш дали не грее сериозно... се едно имаш печка в ръцете :Д  ! Абе щом го купих Юни месец и Септември го продадох и бях дал над 50 лева за аксесоари за него значи наистина ме разочарова и то доста !!! Иначе да ти е честит и да си го ползваш с здраве 

Редактирано от ayo1337 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.