Премини към съдържанието
AccurseD_BG

премахване на скрийн лок на айфоне пет

Препоръчан отговор

Намерих си  аифон пет със счупен екран. Има скрийн лок как мога да го премахна ? няма смисъл да сменям екрана ако не мога да го подкарам после за употреба.

мерси предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами то аз го намерих на работа хвърлен предадох го по реда за сигурността и изгубени ценности, собственика не го иска вече заради счупения екран... но секюритито не са се сетили да ги помолят за паролата за скрийн лок-а :( 

Редактирано от AccurseD_BG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, AccurseD_BG написа:

ами то аз го намерих на работа хвърлен предадох го по реда за сигурността и изгубени ценности, собственика не го иска вече заради счупения екран... но секюритито не са се сетили да ги помолят за паролата за скрийн лок-а :( 

Толкова ли ви липсва фантазия за някоя по добра история! А какви истории само съм чел като се сетя за "намерени" iPhone ..

Съветвам те да го предадеш и да не се занимаваш с тоя телефон че да не се окаже един ден че е изгубен при грабеж и върви обяснявай че нямаш нищо общо после.

.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, BMW Маниак написа:

Толкова ли ви липсва фантазия за някоя по добра история! А какви истории само съм чел като се сетя за "намерени" iPhone ..

Съветвам те да го предадеш и да не се занимаваш с тоя телефон че да не се окаже един ден че е изгубен при грабеж и върви обяснявай че нямаш нищо общо после.

.

То дори и да е изгубен, кифлите ги пускат като откраднати. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на мен ми трябва да махна заключването, а не лекции! Някои с коментар по темата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, AccurseD_BG написа:

на мен ми трябва да махна заключването, а не лекции! Някои с коментар по темата?

Разбира се. Ако не ти "помогнем" няма и как да те открият.

Рестор с последен фирмуер през DFU с iTunes.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, BMW Маниак написа:

Разбира се. Ако не ти "помогнем" няма и как да те открият.

Рестор с последен фирмуер през DFU с iTunes.

Ще пробвам! Мерси за помоща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.