Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

peppone1    212

Здравейте, изтеглих фърмуеър уж по-нова версия, но когато запуснах инсталацията, подновяването тръгна автоматично и тогава видях че се е инсталирала по-стара версия 1.05, въпреки че на архивният файл пише че е 1.6, но не си направих труда да го проверя след като го разархивирах, но си мислех че поне мога да съхраня оригиналния фърмуеър от устройството както и че мога ръчно да го подновя. Поддръжката за този модел е прекратена и няма никакви драйвери и документации за сваляне. Изпратих запитване до обслужващия център на LG, но още няма отговор. В друг случай има ли специална програма която да извлича фърмуера от устройството и да го съхрани на компютъра, защото с по-новата версия може да не работи добре, а повечето устройства не могат да съхраняват оригиналният файл? Искам да си оправя този CD-Rom въпреки че и така работи, а за тези 20 г. хич не е мръднал и не ми трябва нов, който да се сдуха след 2 г.

Редактирано от peppone1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ExaFlop    26988

Това LG или ОЕМ устройство е?

ОЕМ http://www.dell.com/support/home/us/en/19/Drivers/DriversDetails?driverId=R69194

LG http://www.desktop-driver.com/driver/?action=down&id=116628

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    peppone1    212

Аз точно този драйвер свалих, но ми трябва последната версия, въпреки че от там дето я свалих пишеше 1.6, но файла вътре е същия. На устройството пише че е LG и версия на фърмуера 1.06, на хардуера "C". Все пак нямя ли програмрама с която да измъкна фърмуера от друго устройство, за по-нататък?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.