Премини към съдържанието
slavi91

Колко струва Toshiba Satellite C50D A133

Препоръчан отговор

slavi91    25

Колеги, Интересува ме колко пари може да се вземат от този лаптоп.Лаптопът беше до скоро в гаранция. Използван е малко затова и се продава. Работи перфектно на зарядно и на батерия,  с инсталиран легален windows 8.1 . Към него върви чанта, зарядно и мишка.

toshiba 

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Twingo™
        Здравейте!
        Искам да си взема един обектив от aliexpress, цената му е ~40 евро. Тоест, трябва да платя ДДС. Знам, че е възможно да кажа на продавача да пише по-ниска стойност, но ако нещо се заядат, къде се плаща това ДДС - правилно ли съм разбрал, че задържат на митница, плащам ДДС и митническа такса и тогава мога да го взема?
      • от Soviet Soldier
        Искам да разбера ,приблизително колко излиза ремонт ,обслужване и поддръжка на подобен тип двигател. Имам интерес към Mazda RX-8 ,но автомобилите с ванкелови двигатели са известни с не особено големия си ресурс. От друга страна гледах клипове относно устройството и ремонт на такъв тип двигател и ми се стори доста прост. При този тип двигатели се износват предимно сегментите. При подмяна става почти като нов. Интересува ме ,дали се намират сервизи из София способни да ремонтират успешно такъв двигател ,без да дерат кожи ,и каква е цената на пълен комплект сегменти. Колко би излязъл основен ремонт на такъв тип двигател (работа + консумативи)? Какъв е реалния разход на гориво и масло при Мазда РХ-8? 

• от Soviet Soldier
        Здравейте! На скоро ми се отвори възможност за покупка на Mercedes S клас W220 на много добра цена. Автомобилът на пръв поглед е страхотен , грабна ме сериозно , но поддръжката ме притеснява силно. Колата е на въздушни възглавници , и мненията за този тип ходова част са силно противоречиви. 
        Първи собственик на такова возило твърди , че с заводските е изкарал 12 години без проблем , но цената на комплект , нови , оригинални въздушни възглавници струват повече от самия автомобил. Друг собственик на такава S класа взета втора употреба твърди , че поне една ще излезе от строя в годината , а рециклирането им струва 300-350лв на брой. От тук си правя извод , че повечето фирми занимаващи се с подобна дейност ползват крайно некачествени материали за извършване на ремонт. Самата дейност , която правят е да подменят гумения компонент , който изпуска , с нов. Даже в една от въпросните фирми занимаващи се с подобна дейност пише , че подменяли с 1,5мм по-дебела гума , която ми се струва малко циганска работа (уловка за дебили) , защото за подобен компонент , не е важна дебелината , а износоустойчивостта. От друга страна ви става ясно , че компонентите , с които се извършва рециклирането не са оригинални , а най-вероятно китайски ментета , и от там ви се наляга често да извършвате ремонт. Гаранция дават 1 година , но вместо да ви поставят оригинален компонент , с който ще изкарате 10+ години , те ви поставят китаец , с който да си изкара гаранцията и след това да сте им отново клиент. 
        Искам да попитам , заслужава ли си подобна покупка , и има ли начин при подобен проблем , да се извърши адекватен ремонт за нормални пари? 
      • от G. Folten
        Здравейте , моля за малко практическа информация за относно това каква е закованата процедура по регистриране на фирма , аз съм физическо лице и имам желание да регистрирам малка фирма която да се занимава с търговия на дрехи и стоки за бита , но искам да знам каква точно е процедурата , какви са сроковете по регистриране в търговския регистър колко струва регистрацията и какъв начален капитал трябва да вложа в съответното дружество . За това моля опишете подробно какви стъпки трябва да следвам благодаря . 
      • от Soviet Soldier
        Здравейте! На скоро реших да подсиля старото РС с още 2гб рам. Става дума за DDR-2 800mhz за интелско дъно. Гледах из разни сайтове ,дори в ОЛХ ,но по-евтино от 25 не видях. Впечатление ми направи ,че дори 2гб DDR-3 1333 е на по-ниска цена от старата 2-ка. На какво се дължи това ,и реално ли са прекалено завишени цените у нас? Гледам в Амазон нови на по-ниска цена от употребявани в българските търговски обекти. 

На кратко: Каква е реалната цена на DDR-2 2gb 800mhz и от къде е най-добре да я закупя? 
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.