Премини към съдържанието
submit

Кога ще видим в БГ новите модели Latitude?

Препоръчан отговор

Здравейте,

знае ли се кога ще може да си купим от новите модели dell latitude с intel 6th gen? - идния месец, средата, края на годината?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Кристиян_Колев
      Здравейте, отново се обръщам към вас за помощ, но този път за подробна информация за следната неизвестна дънна платка . Единственото което знам е че: 
      Dell SCI16-R13 A18 от ~98г. , също така някъде я срещнах и като "PWB 8803"
      Ето и снимки:

• от pi4a7a
      Здравейте приготвил съм 1700+- лв. за лаптоп, ще се ползва за игри главно, ако ме сдобиете с добра машинка, приготвил съм половинка домашна
      Засега съм хванал на мушка това: https://laptop.bg/laptops-acer-Aspire_VX5_591G-acer_aspire_vx5_591g_NH_GM2EX_019
    • от sabrispayki
      Здравейте,
      Искам да ми помогнете да си избера лаптоп за игри до 3000 ЛВ.
      След 1 месец ще си купя като се върна в България.
      В момента разгледах доста и съм между 3 модела.
      1. DELL Inspiron 7567 15.6" UHD, i7-7700HQ, RAM 16GB, 1TB HDD+128 GB SSD, GTX 1050Ti 4GB.   Модела е между 2600-2700 Лв.
      2. Лаптоп Acer Predator Helios 300 (NH.Q2BEX.012), четириядрен Kaby Lake Intel Core i7-7700HQ 2.8/3.8 GHz, 15.6" (39.62 cm) Full HD IPS Display & GF GTX 1060 6GB, (HDMI), 16GB DDR4, 1TB HDD & 128GB, 1x USB Type-C, Linux. Модела е около 2900 лева.
      3.  ALIENWARE 15 R3   -  3000 лв.
      Процесор: Intel Core I7 Skylake 6700HQ 4cores / 8 Threads X 2.5Ghz Up to 3.5Ghz (8mb cache)
      Видео карта: NVIDIA GeForce GTX 1060 - 6GB GDDR5
      Рам памет: 16GB DDR4L (2 x 8GB) 2633Mhz
      Хард диск: 1TB (1000GB) Sata 3 6Gbit/s 7200Rpm / 256GB M.2 NVMe SSD        
      Кои от тези лаптопи ще ми препоръчвате или нещо различно ? Очаквам отговорите ви !
      Благодаря Ви предварително !

• от Светлозар Илиев
      Здравейте колеги, имам следния странен проблем с вентилатора на лаптопа ми. Машината (Dell Latitude E5470) ходи за смяна на конектора на вентилаторчето понеже две от 4-те кабелчета бяха прекъснати (по моя вина). До преди този момент вентилатора си е работил безупречно, обикновенно се включваше когато процесора вдигне температура над 65 градуса.
      Ето го и проблема: При пускане на диагностиката на дел, която тества всички компоненти по отделно вентилатора работи, както при тестването на вентилатора така и при тестването на процесора. Според диагностиката вентилатора се е вкл. при 68 градуса темп. при тестването и е стигнал около 2500 оборота (мога да потвърдя защото внимателно се ослушвах и го чух да работи не веднъж, струята топъл въздух също се усещаше). Загадката идва когато реша да пусна стрес тест на процесора когато съм влязъл в ОС (уиндоус 10). Става дума за стрес теста на CPU-Z. Тогава машината прехвърля 70-75 градуса (след което ръчно изкл. теста) без вентилатора изобщо да реагира по никакъв начин.  Температурата се покачва плавно но не му отнема много да стигне до тези градуси. Другото което е че 2 различни софтуера не засичат вентилатора. 
      Въпроса ми е на какво може да се дължи това ? Възможно ли е ОС да бъде катализатора на този проблем ?
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.