Премини към съдържанието
unfriended

Need For Speed Most Wanted - Безплатно!

Препоръчан отговор

Играта е безплатна в Origin "On The House". Побързайте! :)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2012 ли е безплатна  ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да питам играта остава ли в библиотеката ми ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси.. :emoji_smiley-06:

Редактирано от Devastation (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А да питам след като я изтегля завинаги ли си остава безплатна, защото има игри, които ги играеш 3 дни или някакви часове там и после те кара да си я купиш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, sasho_lom написа:

А да питам след като я изтегля завинаги ли си остава безплатна, защото има игри, които ги играеш 3 дни или някакви часове там и после те кара да си я купиш?

Завинаги ти остава в Origin акаунта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, Sydie написа:

Завинаги ти остава в Origin акаунта.

Мерси.

Редактирано от sasho_lom (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията момчета.Ако не бях прочел тук че я има,въобще нямаше да я видя :D:DСега остава да я цъкаме online.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 4.02.2016 г. at 14:01, XxeoN написа:

Благодаря за информацията момчета.Ако не бях прочел тук че я има,въобще нямаше да я видя :D:DСега остава да я цъкаме online.

Благодаря за полезното инфо,  Може тези дни да я видя :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Need For Speed Most Wanted (2005) - любимата ми игра. Аз все още го играят :))

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от TheDarkAngelOfHope
      За кратко време може да си вземете безплатен key и да свалите играта чрез steam.
      Линк -> https://www.humblebundle.com/store/f1-2015?hmb_campaign=f12015_freegame&hmb_medium=banner
      Трябва ви регистрация в сайта. Безплатна е
      Офертата е валидна приблизително до 19ч на 24.03. 2018г
    • от vpvelev
      Здравейте!
      Завърших първата си игра за Андроид. Казва се "Golden sand".
      Графиката не е лакирана и полирана, но смятам че геймплея е интересен и нивата не са никак лесни за преминаване.
      Вие сте в ролята на търсач и събирач на злато. След като го вземете, трябва да го поставите във вагонетка и след като се натоварят и трите вагонетки идва помощника ви и откарва златото във вашата банка.
      Трудността идва от там, че на всяко ново ниво, позицията на златото се определя по случаен начин. Същото се отнася и за началния старт на враговете ви. Освен това те нямат изкуствен интелект и се движат по непредсказуем начин, което ги прави много опасни.
       Пожелавам Ви приятни забавления с играта!
      Може да свалите играта от тук
    • от cnedd
      Весела Коледа
      Искам да ви запитам да ли си струва дадената конфигурация, много на кирия ми дойде. Човека и търси 2500лв. Знам че ще ми помогнете, по моя въпрос.
      Процесор: Intel® Core™ i7-7700K Processor
      Дъно: ROG MAXIMUS IX FORMULA
      Видео GTX 1080 Palit Windforce 8GB
      Рам: 2x8 Hyper X 3200Mhz
      Захранване: 1000 W Corsair Gold
      Водно: Corsair Hydro H100i v2
      Ssd Intel 512
      Hdd 1TB
      Кутия: Cooler Master HAF X - Full Tower
      https://www.amazon.com/Cooler-Master-HAF-Computer-RC-942-KKN1/dp/B003S68Q0Y
      FanController: NZXT Sentry 3 5.4-inch Touch Screen
      https://www.tweaktown.com/reviews/6406/nzxt-sentry-3-5-4-inch-touch-screen-fan-controller-review/index.html
      Ще се ползва за игри, на монитор 21инча на full hd.
      Благодаря ви предварително, по принцип имах бюджет 3000,3500лв.
      Но ми скочиха с тази оферта, и реших да ви попитам.
      Весели празници ви желая.
    • от Йордан Георгиев Йорданов
      Здравейте , искам да ви представя един български форум за PhotoShop : 
      Резюме ;
      Какво представлява форумът?  Това е мястото, където можете да намерите всичко, свързано с фотошоп! Ако си начинаещ и се луташ измежду многобройните опции на програмата, то тук ще намериш подробни уроци, помощ от по-напредналите потребители, контакт с дизайнери. Ако си дизайнер – това е перфектното място. Защо ли? Тук можеш да намериш всякакви ресурси, групирани по категории, но също така и да обмениш опит с другите дизайнери, да научиш нещо ново. Човек никога не спира да се развива и да учи!  Можеш да си полезен на себе си, но в същото време и на другите като изработиш нечия поръчка! А за потребителите, които желаят да се възползват от услугите на форума за изработка на графично изображение,  било то банер, лого, или друго, е предоставена възможността да се свържат с екипа ни от талантливи дизайнери и поръчката им да бъде изпълнена във възможно най-кратък срок!  Не се страхувай и колебай да се включиш в нашето общество, ние нямаме търпение да се запознаем с теб! 
      Нямам търпение да чуя вашите критики  и също така ви чакам , да се запознаете с програмата PhotoShop
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.