Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте хора,

Отскоро преоткрих този така известен сайт за онлайн търговия..Разучих го в общи линии,но едно нещо така и не разбрах как да го настроя.Става въпрос за търсенето в Ибей.Как да го настроя,така че да търси стоки в целия свят.Стоките,които ми излизат са 90% от САЩ.Рових се в интернет.Разбрах за ,,Advanced Search''.Като вляза в него има една опция за търсене Worldwide,кликам на нея,но пак същата работа - повечето неща са си от Щатите.Принципно влизам от ebay.com .Като вляза през анлийския там пък повечето неща са от Англия.Може би нещо съм пропуснал.Предварително благодаря за отговорите,които ще получа :)

Редактирано от TigerBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма такъв вариант - .co.uk - английски; в .com - USA; .it; .fr; .de... във всеки сайт се претърсва само в него. Но регистрацията е глобална.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви за отговорите :)

Но не съм сигурен,че го схващам все още.Защо например не ми излиза,че даден продукт се продава от България,Сърбия,Гърция и т.н? Все пак това е глобален сайт и всякакви хора продават там.

Редактирано от TigerBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е така TigerBG, глобален се води защото могат всички да пазаруват от тях(във зависимост от кой ибей, ако използваш ибей-а от САЩ доставката ще ти излезе златна на повечето неща, а на немската версия на някои артикули ще ти е безплатна).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно :)

А как например един българин може да продаде нещо в Ибей?В сайта продукта ще се покаже като такъв,който е с местоположение България ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да. И трябва да разпишеш транспортите до различните дестинации.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.