Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!
Обмислям покупка на нов лаптоп и специално този: http://www.technomarket.bg/laptopi/asus-x550jk-xo004d-xo058d-09140675.
Казаха ми обаче , че бил бъгав и за 2 години гаранция ще го върна поне 3 пъти(точни думи). Искам лаптоп защото няма как да си нося настолния с мен навсякъде. Та въпросът ми е вие какво мислите и ако не бива този бихте ли ми предложили друг с подобни характеристики на не по-висока цена.
Поздрави!

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ко ша праиш с тоя лаптоп?За кво ще се ползва ?И не си взимай от техно бакалията,има достатъчно онлайн магазини с по-добри машини .Кажи бюджет да ти измислим нещо хубаво .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се ползва за всичко . игри , програми и прочие. В този сайт само го показвам , иначе от другаде ще го взема , че и по-евтино даже. Бюджета е към 1000-1100 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, MitkoSS написа:

Ще се ползва за всичко . игри Бюджета е към 1000-1100 лв.

Фразите в червено, в един текстов пасаж са несъвместими.

Осен ако не смяташ да сменяш машина на всеки 5-6 месеца.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ти пък сега. Няма да играя всичко и на max. Въпроса е да става и за игри. Иначе ми трябва машина която да изкара поне 5 години.

Интересува ме дали този модел е здрав и издръжлив. Защото тъкмо се бях наел и ми казаха това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ко ше играеш пасианси и белот става :)...........този лаптоп за игри ич не става .Кът искаш лаптоп за игри DELL Alienware или Asus ROG :)

Редактирано от McLane (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.