Премини към съдържанието
kolib4iata

Не зарежда мрежата

Препоръчан отговор

Здравейте.Имам един телефон който много си харесвам но като го включа не зарежда мрежата.Телефона е sonyericson K220i

Знае ли някой от какво може да е това и дали може да се оправи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 1 час, Ken написа:

Сложи му и валидна SIM-карта.

Мдам не съм пробвал с друга карта.Ще пробвам и ще пиша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Plamen Hristov
        Здравейте,  искам да попитам как мога да "изхвърля"/дропн-а хора от публична мрежа? Да се заключи мрежата не е вариант. Освен по МАС, има ли друг начин?
      • от loranst looa
        Здравейте искам да попитам как стои въпросът с 4г или 3г модемите за Интернет от скоро си взех нетбук но Уай фи не навсякъде има и за това искам да попитам как точно може да полазвам модем и това би ли решило проблема ми с нета.  В смисъл веднъж като си закупя модем от някой  мобилен оператор еднократно ли заплащам за ползването на Интернета или трябва да плащам всеки месец месечна вноска за мобилния Интернетт . 

В
      • от Кристиян Йорданов
        Здравейте,
        Искам да ви попитам как да мога да си направя социална мрежа с php.
      • от BMW Маниак
        Интересува ме как да направя една папка от мрежата като дисково устройство. Тоест не само да се появи с буква (в Този компютър) ами и да е сложено до дяловете от диска а не при мрежите.
        Трябва да излъжа една програма за синхронизация в облачна услуга която не иска да приеме папка от мрежата.
      • от Bbt_sm
        Здравейте, имам един елементарен въпрос. Имам рутер, суитч и няколко компютъра. Как трябва да ги свържа? Трябва кабела за интернет от рутера да отиде в суитча и от  портовете на суитча в другите компюъти. Така ли е?
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.