Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Без да искам счупих палчето отстрани за отключване/заключване на картата в адаптера и сега картата е заключена.Опитах два трика (един с Command Prompt и един с регистрите), но не помогнаха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, tyrboman написа:

Без да искам счупих палчето отстрани за отключване/заключване на картата в адаптера и сега картата е заключена.Опитах два трика (един с Command Prompt и един с регистрите), но не помогнаха.

Опитайте внимателно с карфица да го плъзнете. Ако не стане можете да пробвате да отворите пластмасовите половинки

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става софтуерно с някоя от хватките за, които споменах така ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, tyrboman написа:

Не става софтуерно с някоя от хватките за, които споменах така ли?

И вие ли се опитвате да решите хардуерен проблем със софтуер? :)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Таман да пиша, а ти ме изпревари и сам си си отговорил. Как очакваш хардуерно заключване да бъде отключено софтуерно? Когато шурека си счупи краче на главата в грамофона и крачето остана вътре, аз след месец се сетих да му предложа да използва ултра тънка игла на зъболекар, от тия дето чистят зъбите и вадят нервите. Оказа се че имало и ултра тънки бургии и са ме изпреварили като идея. При теб обаче се иска раздвижване. Освен за игла. за друго не се сещам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как очакваш да оправиш нещо софтуерно, като е прекъснато хардуерно ? Нека ти поясна, това ключе прекъсва пинчето, което позволява записване върху картата. Няма как софтуерно да го оправиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ръчках доста с иглата, но въобще не схващам какво трябва да преместя като не виждам дори счупеният чарк къде е бил и какво е движил.Както и да е, ще си взема друг.Не си заслужава толкова разправия за една джаджа дето е 1 - 2 лева.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.