Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, ще ви помоля за малка помощ. Лаптопът ще ми трябва предимно за гледане на филми, видеа etc. Предложения?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля си,че за целите за които ще ползвате машината,ви е достатъчно нещо с вградено видео.Допълнителните видеокарти са източник на последващи проблеми така или иначе.В този ред на мисли,може да си вземете нещо по-евтино,или пък да е с ССД за бързодействие.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, onogondur написа:

Мисля си,че за целите за които ще ползвате машината,ви е достатъчно нещо с вградено видео.Допълнителните видеокарти са източник на последващи проблеми така или иначе.В този ред на мисли,може да си вземете нещо по-евтино,или пък да е с ССД за бързодействие.

Като казахте се сетих и видях че моделът е този с външна карта. Смених го с този със енергоспестяващия-ново поколение i3. Този кохто исках да предложа е над бюджета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Ultimate Computers написа:

Като казахте се сетих и видях че моделът е този с външна карта. Смених го с този със енергоспестяващия-ново поколение i3. Този кохто исках да предложа е над бюджета.

преди 4 часа, onogondur написа:

A тези как са? 
http://www.technopolis.bg/bg/Laptops/Laptop-LENOVO-G50-80-80E502DBBM/p/516728
http://www.technopolis.bg/bg/Laptops/Laptop-ACER-ASPIRE-E5-532G-P8TK-GREY/p/518076

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера или онзи ден вече си казах мнението в друга тема относно избор на лаптоп, но ми се струва, че същото важи и в този случай. За какво става дума... Вече имам лаптоп купен втора ръка, днес взех още един. Това, след няколко дни четене на ревюта, сравнение, обмисляне, сравнение на цени и т.н. Ето какво взех за 450 лева - DELL Latitude E6230 (падам си по компактните модели). Отличен външен вид, с някои екстри като 3G и светеща клавиатура. По големите модели, например E6530 не би трябвало да са с по-висока цена, даже напротив. Да, в 3D твоите ще бият E6230, но за това което ще го ползваш, един такъв модел с такъв процесор и м/би ъпгрейд на рам, според мен, просто ще "отвее" тези лаптопи от плод-зеленчука Технополис. След това идва качеството на изработка, за което съм сигурен, че при E6X30 ще е несравнимо с тези огъващи се и скърцащи пластмаси. Наскоро влезнах в един от Техно... магазините и имам някакво впечатление за какво става въпрос като го подържиш малко в ръце. Моя съвет е да не бързаш с покупката, а да погледнеш какво се предлага за същите пари (700-800 лева) при вносителите на употребявана техника, като имаш предвид, че при различните вносители, често един и същ модел, с еднакъв външен вид и параметри, може да има съществена разлика в цената при различните търговци.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

EliteBook 8470p взимай това и си свиркай

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от sanyo22
      Здравейте, колеги! Ще си купувам бас говорител Pioneer TS-W3003D4 и искам да питам какъв усилвател да си взема за нея. Искам пак да е Pioneer,  за да са комплект.  Плеърът ми е Pioneer DEH-1901UB. Благодарярително на всички!
    • от pi4a7a
      Здравейте приготвил съм 1700+- лв. за лаптоп, ще се ползва за игри главно, ако ме сдобиете с добра машинка, приготвил съм половинка домашна
      Засега съм хванал на мушка това: https://laptop.bg/laptops-acer-Aspire_VX5_591G-acer_aspire_vx5_591g_NH_GM2EX_019
    • от TpeBoMaH
      Здравейте, трудно ми е да избера между таз годишните телефони и по-точно флагманите.. 7S, S8 , U11 , P10 Plus..? Онези не толкова известни телефони като марка, но пък със добри характеристики..?  Бюджета няма значение. Гледам да го взема нов и да не се занимавам поне 2 години със него (поне докато мине гаранцията)
      Телефона ще се взима в началото/средата на септември. Т.е след около месец.  Просто търся мнения относно телефоните. За какво ще се използва? Ами камерата не ми е толкова важна като цяло, ежендневието ми е еднообразно и нямам какво да снимам искам да има повечко издръжлива батерия, защото ще го вземам със цел да разцъквам като съм нощна на работа.  За сега съм се спрял на Huawei P10 Plus, ще се радвам да чуя мнения все пак.
      Поздрави.
    • от Soviet Soldier
      Здравейте! На скоро ми изгоря малкия бойлер ,който отговаряше за топлата вода в кухнята. Това лято съм решил да обновя кухнята и се зачудих, по какъв начин да се подсигурява топлата вода. Колебая се над 3 варианта:
      1- Да прекарам нови ПВЦ тръби от бойлера в банята, до кухнята, което ми се вижда най-сложен и съмнително удачен вариант, защото дистанцията между помещенията не е малка, и докато дойде топлата вода до крана, трябва доста да се оттича. 

2- Отново да поставя в кухнята малък бойлер 10 литров ,около 1500w, защото инсталацията е слаба и стара и не е удачно да се натоварва с проточен. 

3- Да пусна нов кабел с по-голяма сечение за проточен бойлер 5kw

Първия вариант ,който го обмислях в началото в момента ми се струва безсмислено сложен. Втория и третия като стойност са приблизително еднакви: Проточен бойлер 5кw и класически 10л към 1500w са около 150лв. Недостатъка при монтажа на проточен е че трябва да прекарам кабел ,което не е трудно ,към 4м кабел ще ми отнеме, но пък ще имам неограничена топла вода, докато при класическия 10 литров ,той няма да е проблем за сегашната слаба инсталация ,но пък количеството топла вода ще е ограничено. 

Моля разкажете за проточните, имате ли някакви лични впечатления, достатъчно ли загряват водата, когато влиза в тях ледена през зимата и силно ли влияят върху сметката за ток съпоставени с класическите? 
    • от Ивайло П.
      Здравейте,
      След като взех книжка началото на февруари е време за първата кола. Досега карах колата на родителите ми - Рено Еспейс. Имам навъртяни около 2500-3000 км. , ако това има някакво значение(не мисля, че са много още съм си аматьор, но реших да го вметна). Не разбирам много от коли и затова логично пиша тук. Харесах си Алфа Ромео, но питахме един майстор за поддръжката и той каза, че са скъпички за поддръжка затова се отказах(препоръча ми някой Голф или Сеат),  взе пак още главно разчитам на родителите си не искам да ги занимавам и с това. Бих искал да е някоя икономична дизелова кола и да има евтина поддръжка. Харесах също така Ауди А3/А4, Голф 3 и Форд Фокус, но за тях не съм питал, но предполагам Аудитата няма да са с евтина поддръжка. Бюджета е между 2000 и 3000 лева. Мисля, че най - важното го написах, надявам се да не съм пропуснал нещо.
      Благодаря предварително. 
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.