Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,бих желал да ви питам ако някой може да ми помогне,рестартирах си рутера но го върнах до фабрични настройки след рестартирането,и се изтриха името и паролата сега когато проверих на компютъра ми излезе да го надстроя т.е. да му сложа име и парола,направих го но да ви питам възможно ли е да ме таксуват по някакъв начин за това че съм го надстроил ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Току що, The Rock написа:

Здравейте,бих желал да ви питам ако някой може да ми помогне,рестартирах си рутера но го върнах до фабрични настройки след рестартирането,и се изтриха името и паролата сега когато проверих на компютъра ми излезе да го надстроя т.е. да му сложа име и парола,направих го но да ви питам възможно ли е да ме таксуват по някакъв начин за това че съм го надстроил ? 

Не, това си е стандартна операция и таксуване би звучало абсурдно. Само че какъв е би бил смисъла да ресетвате до фабрични насторйки.

И има специален раздел за маршрутизатори!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже инетернета постоянно забива и забавя и го рестартирах от едно черно копче където пише reset и където може само с някаква клечка да се натисне и от там всичко се изтри разбира се сигнала се въстанови но не беше с парола интернета и се обадихме на техниците и те казаха че трябвало ръчно да се въведе всичко ,а аз не знаех как и случайно на компа ми излезе да го настроя рутера и го направих но се притесних че може някаква такса да ми въведат така... благодаря за отговора :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, The Rock написа:

Понеже инетернета постоянно забива и забавя и го рестартирах от едно черно копче където пише reset и където може само с някаква клечка да се натисне и от там всичко се изтри разбира се сигнала се въстанови но не беше с парола интернета и се обадихме на техниците и те казаха че трябвало ръчно да се въведе всичко ,а аз не знаех как и случайно на компа ми излезе да го настроя рутера и го направих но се притесних че може някаква такса да ми въведат така... благодаря за отговора :)

Имам сериозни съмнения че с един ресет ще се оправи проблема ви с интернет достъпа. Съдейки по вашите думи това е повече хардуерен проблем (при доставчика или прегряване на маршрутизатора ви).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.