Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте вземах нов хард диск на стария компютър защото изгоря и тръгнах да инсталирам windows 7 ulitimate от флашка която си ми е специално само за инсталиране на windows 7 и гарантирано работи пробвах на моя всичко тръгва на онзи ми иска дравейве Ето като в този клип :

Нямам как по друг начин да инсталирам windows 7 защото и двата компютъра нямат CD

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Без умствен капацитет
      Трябва ми програма с която да си измеря купените евтини УСБ памети от Китай, знам че Китайците са факири в манипулацията на електрониката.
      знам че има такива, но не сещам
    • от velislavvasilev
      Може ли някой с активен ключ за Windows 7 да провери дали това работи. При мен "зарежда" 1-2 мин. и ми дава да опитам по-късно. А ако введа грешен ключ, веднага ми дава, че е грешен, а с верния - гредица. Какъв е вариянтът да си изтегля легален Windows 7 pro x64 ?
      И, някой може ли да даде линк от сайта на М$ с чексумите. Че т'фа по-горе ако не сработи, поне да намеря .iso от Мрежата, ама и да го проверя да не е "препипано".
    • от Белгиеца
      Отделна тема за полезния софтуер acestream за linux.
      Преписах от други чуждестранни сайтове разни команди за инсталиране и ги изпробвах на два компютъра и на различни твърди дискове. За по-кратко ще ви изложа само процедурата която проработи при мен.
      Новият engine 3.1.16 на acestream го инсталирах с тези команди (лепени в терминала с десен бутон на мишката, по 1 ред наведнъж и бутона Enter или ОК според клавиатурата):
      wget "http://dl.acestream.org/linux/acestream_3.1.16_ubuntu_16.04_x86_64.tar.gz"
      tar zxvf acestream_3.1.16_ubuntu_16.04_x86_64.tar.gz
      sudo mv acestream_3.1.16_ubuntu_16.04_x86_64 /opt/acestream
      (тука ще ви иска паролата ви, докато я пишете не я виждате, след като я потвърдите с ОК, ако е грешна ще ви го каже)
      sudo apt-get install python-setuptools
      sudo apt-get install python-m2crypto
      sudo apt-get install python-apsw
      sudo apt-get install python-gtk2
      sudo apt-get install python-appindicator
      За Kubuntu, Lubuntu и Ubuntu 16 Mate те бяха достатъчни, но за Мint 18 трябваше да добавя и ето тази:
      sudo rm -rf /usr/lib/python2.7/dist-packages/cryptography
      След това се пише в терминала ето тази:
      /opt/acestream/start-engine --client-gtk
      и той тръгва да работи като в лентата долу или горе или странично ( както сте си го подредили ) се появява едно цветно кръгче, с десен бутон на мишката върху него се показват опциите му.
      До тук добре, може да се гледа телевизия само с енджина направо от браузър.
      Но може и да инсталирате и acestream-player_3.0.2 за да ви е по-удобно гледането с готова листа ( списък ) от стотици канали, без да сте ги търсили по разни сайтове. Свалих ето от тук:
      https://drive.google.com/drive/folders/0B7AdLMiZn4FzQ1hLZWxaQ19YY2c
      тези пакети
      libgnutls-deb0-28_3.3.15-5ubuntu2_amd64.deb
      acestream-engine_3.0.5.1-0.2_amd64.deb
      acestream-player-compat_3.0.2-1-1_amd64.deb
      acestream-player-data_3.0.2-1.1_amd64.deb
      acestream-player_3.0.2-1.1_amd64.deb
      и ги инсталирах по реда в който ги виждате ( иначе излиза грешка, ако пробвате да инсталирате първо плейъра ), кликах по тях с десен бутон и избирах да бъдат отворени с инсталатора Gdebi.
      Така, сега вече можете да пуснете ПЪРВО новия енджин с командата 
      /opt/acestream/start-engine --client-gtk
      или с направена готова иконка върху бюрото в Минт, като кликнете на нея и той тръгва без писане в терминал.
      Чак след като вече е пуснат и работи новият енджин, чак тогава пускате и плейъра и си отваряте плейлистата и гледате СТОТИЦИ канали.
      Ако пуснете първо плейъра той ще пусне сам стария енджин (acestream-engine_3.0.5) с който някои канали няма да ви се отварят.
      Ако искате да можете да си вадите нови стриймове от разни сайтове, тогава става най-лесно ( без ровене из HTML кода на страницата ) като си инсталирате браузъра PaleMoon и също инсталирате acestream-mozilla-plugin със следните команди:
      echo 'deb http://repo.acestream.org/ubuntu/ trusty main' | sudo tee /etc/apt/sources.list.d/acestream.list
      sudo wget -O - http://repo.acestream.org/keys/acestream.public.key | sudo apt-key add -
      sudo apt-get update
      sudo apt-get install acestream-mozilla-plugin
      Този плагин ще ви отваря видеото директно в браузъра PaleMoon и като кликнете с десен бутон на мишката върху картинката ще излезе меню от което копирате стрийма и си го записвате в текстов файл, да си го гледате и друг път без да ходите на сайта и без да виждате реклами.
      Това е с което мога да ви помогна за сега, ако има нещо неясно питайте, ако знам как става ще ви отговоря.
      Който знае как да инсталира acestream на други линукси, да речем на PCLinuxOS може да го обясни при добро желание.

• от dzaabo
      Имам нужда от помощ !
      Тъй като съм скаран със ситемата андроид ...Не мога да се оправя .
      Когато включа таблета към юсб не се показва като устройство .
      При проверка на драйвърите на компютъра ми дава проблем с драйвъра ...
      Деинсталирах го и изключих таблето от юсб и пак го включих .Драйвъра автоматично си се инсталира но пак със грешка ...Рових къде ли не и не мога да намеря нищо .Качих какви ли не боклуци на компа а и на таблета за да намеря решение но такова за сега нямам ...
      Интересното е че стария таблет на детето тръгва   А този не ще .
      Играх си и с настройките на таблета но пак не можах да направя нищо .
      Купих го на детето да си играе на него игри . И целта ми е да мога да му качвам игри през компа !
      Таблета е : DIVA - QC-740G    а аз съм с уин 8.1
      Дайте някъв акъл какви да ги свърша ...
      Да допълня : Пусках самолетни режими , изключих защитата за приложения за да мога да качвам игри от където аз искам ...Какво ли не правих
      Горе писах че стария таблет тръгва ...Сега проверих ...И той не тръгва ...Значи отхвърляме проблема да е в таблетите ...

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.