Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,искам да имам някой от игрите от телефона ми на ПС-то. Четох някъде че ставало с Android Emulator , но аз пробвах 3-4 версии и нищо не се получи. Моля за съвети ! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, markata99 написа:

Здравейте,искам да имам някой от игрите от телефона ми на ПС-то. Четох някъде че ставало с Android Emulator , но аз пробвах 3-4 версии и нищо не се получи. Моля за съвети ! :)

Много общ въпрос задаваш... първо кажи поне коя игра/игри искаш да играеш , от какъв телефон са с Андроид iOS или просто Java игри.За Андроид ти препоръчвам или Bluestacks или Andy , аз предпочитам Andy защото е по-удобен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, Azhen написа:

Много общ въпрос задаваш... първо кажи поне коя игра/игри искаш да играеш , от какъв телефон са с Андроид iOS или просто Java игри.За Андроид ти препоръчвам или Bluestacks или Andy , аз предпочитам Andy защото е по-удобен.

Играта се казва Tennis 3D , телефона е HTC , мисля че е Java.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, markata99 написа:

Играта се казва Tennis 3D , телефона е HTC , мисля че е Java.

https://www.microsoft.com/en-us/store/apps/tennis-3d/9wzdncrfjcvp

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а за играта Asphalt 8? в момента я играя на андроид 5.1.1 , има ли начин да я играя от компа, и да си синхронизирам резултатите от профила ми с играта в телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, Lucky_Luck написа:

а за играта Asphalt 8? в момента я играя на андроид 5.1.1 , има ли начин да я играя от компа, и да си синхронизирам резултатите от профила ми с играта в телефона.

Има начин да се играе , за синхронизация не съм сигурен , ако успееш да влзеш със същия акаунт и от компютъра то може и да се получи.Не знам дали са свързани сървърите на играта за Андроид и Windows. Играта също я има в Store на Windows-a.Лично аз съм я играл но... е просто фрашкано с хакери всякакви.

Редактирано от Azhen (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.