Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

hero?1454764634

Супер дневник про е програмен продукт за електронен личен дневник, който има версии за различни операционни системи.

Лиценз: платен

Промени в новата версия:

1. Записвате важните за вас неща.

2. Освен по години, месеци и дни, можете да подреждате записките си и като ги групирате йерархично.

3. Водите неограничен брой дневници.

4. Заключвате важните за вас дневници като зададете потребители и права за достъп.

5. Използвате вашият дневник през локална мрежа или Интернет (за целта трябва IP адреса и порта на компютъра/устройството с дневника да са достъпни от Интернет).

Официална страница: [url=http://diary.zzz.bg]http://diary.zzz.bg

Линк за изтегляне: [url=https://leanpub.com/superdiarypro]https://leanpub.com/superdiarypro

Допълнителна информация: Можете да го изпробвате безплатно на официалната страница.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от xXx*Triple*xXx
      Добър вечер Така днес получих смс от интернет доставчика си,че наближава датата за изтичане на договора ми и ако имам желание да заповядам да преподпиша нов Ходих да питам дали са пуснали няква предпразнична промоция нещо а у понеже аз съм на пакет интернет + 3 телевизора общо сумата е 40 лева на месец таксата но сега ми предлага предпразничната промоция такса 30 лева като пускам новия договор той ще е за 2 години но има и една уловка Сега съм на 70Mbps а след подписването на новия договор който ще е 2 години скоростта на интернета ще е малко по бавна 50Mbps Понеже това не ме устройва,защото искам възможно най бърза интернет скорост понеже всеки ден играя League тегля си филми да гледам и с тези 50Mbps сигурно ще се теглят двойно по бавно запитах го дали има някъв вариант да направим нещо да увеличим от 50Mbps на повече да стане ? Той ми каза,че има вариант да си купя една оптика да дойдат да я монтират и скоростта ще се дигне на 100Mbps даже има вариант да стигне до 150Mbps Казах му,че това ме устройва бих ги дал 50 лева за една оптика тъкмо интернета ще е по бърз И сега въпрос ? Понеже не съм много на "ти" с тези оптики Някой който е на оптичен интернет или има познат който е на оптичен интернет да сподели мнение дали си струва ? Дали е по добре с нея от колкото кабелен интернет ? Мерси Предварително !!!
    • от Ангел Богатинов
      Здравейте,
      От известно време имах проблем със стария рутер - губеше се мрежата или при стартиране на копа, след като не е бил ползван няколко дни, трябваше да се чака по 10-20 мин. за връзка.
      Смених рутера, защото мислих, че проблема е в него. Сега съм с TP-LINK TL-WR841N(EU). В началото всичко беше на ред, но няма и два месеца започна да се губи безжичната връзка. Реших, че локалния комп. може да създава проблем, за това го вкл. в допълнителния порт на медията. И отново се повтори същия проблем - ако локалния комп. не работи след няколко часа прекъсва връзката към рутера.
      Днес се оказа, че рутера не отчита връзка с интернет, а компа да. Проверих WAN порта на рутера - работи и не изгорял. Рестартирах до фабрични - нищо. Ъпдейтнах фърмуера до последна версия - отново нищо.
      Някакви идеи къде може да е проблема?
      П.П. Тествах кабелите първо на компа после и на рутера. Свързах и лаптопа към медията - след няколко минути го разпозна и свърза, т.е. имаше връзка към мрежата. Рутера е с клониран мак от настолния комп.
    • от Tixomir Katev Zizi
      Здравейте приятели искам да попитам нещо. Тъй като скоро се преместих в чехия да поработя и имам малък проблем. Тук в обетовната имаме рутер който си го ползвах без никакъв проблем но ето че днес като станах и се опитах да заредя страница в мозила... не зареждаше... но иторента в който бях пуснал филми да ми се теглят вървеше перфектно даже филмите се изтеглиха... Какво е това пробвах с телефона към рутера всичко ди зарежда единствено само на лаптопа не става да се зареждат страници... Даже свързах чрез мобилни телефончето и лаптопа всичко беше перфектно помагайте много ви моля
    • от ivandersar
      Здравейте колеги.Имам следният проблем и ще съм благодарен ако ми дадете каквито и да било съвети.
      ПРОБЛЕМЪТ Е СЛЕДНИЯ
      Купих си рутер и понеже не е някаква голяма философия самото му пускане и свързване го направих сам.Тук обаче идва проблема.Кабелът който идва от доставчика го свързвам в порта WAN и лампичката свети.Свързвам компютъра в един от другите свободни портове и тази лампичка свети.В действителност wi fi сигнал има но като се свържа с някое от устройствата си имам 5 черти обхват но в действителност интернет няма.На компютъра също няма интернет като ми седи жълто триъгалниче.А като пусна кабела от доставчика в компютъра интернет ИМА.
      Чудя се възможно ли е рутерът да не приема по някакъв начин сигналът който идва по кабела...И за това да не може да го предаде след това ?
      Ще съм ви благодарен за всеки съвет за това какво бих  могъл да направя.
    • от Rewivo
      Здравейте.
      Моята връзка към интернет е кабелна. Има и модем, разбира се.
      Модел Cisco. Днес сутринта се получи много странна ситуация.
      Връзката зачезна и забелязах, че модема започна сам да се рестартира.
      Зарежда си уж нормално, светват всички лампички и след 15 секунди всичко гасне и 
      почва да зарежда отначало. Аз го включвах и изключвах от захранване няколко пъти, 
      рестартирах и компа, но нищо не се промени. Звънях на съпорта на доставчика и те обещаха да 
      пратят екип на място. Изключих всичко да почине и след час пак го включих, но зациклилото
      рестартиране си продължаваше. Докато чакам техническите лица реших да видя как ще се държи модема 
      с изваден коаксиален кабел. Той изобщо не зареди, което е логично, защото няма подаден сигнал без кабел.
      Така поне за себе си прецених, че явно проблема не е модема, а някъде по линията.  И тогава стана най-странното.
      Свързах отново кабела и като включих модема той си зареди и спря да се рестартира. А няма как преди да не е правило 
      добър контакт, защото буксата се завинтва и всичко си беше стабилно. Като видях, че всичко вече работи се обадих на 
      доставчика и отказах идването на технически лица. Те приеха всичко нормално, но аз изпаднах в малко неудобна ситуация.
      Заради тази фалшива тревога. Но е факт, че повече от час модема си циклеше и преди да се получи този срив нищо не съм
      местил или пипал по кабелите, че да го предизвикам. 

Затова пиша тук. Някой специалист в областта да каже каква е вероятната причина. Някой бъг по мрежата?
      Или модемът е забил. Все пак той работи денонощно близо 5 години вече. Благодаря за съдействието.   
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.