Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте пускам тази тема тук,защото незнаех в кой раздел да пиша,ако модератора преццени може да я премести. 

Да продължа по-същество лаптопа ми HP Probook 450 i5 3230M  със Windows 10 Pro 64bit напоследък работи доста тромаво. Най вече кокато го стартрирам отначало и искам да заредя браузъра ползвах Хром,но го премахнах,защото мислех,че проблема е внего.. Сега съм със Опера ,но в началото пак доста мудно зарежда.. Не играя никакви игви,лаптопа го ползвам основно за браузване..   Глваният проблем е когато искам да го изключа или го прави много-много бавно или остава в стенд-бай режим. Изключването го правя по стандартния начин от старт менюто>изключване и на екрана постоянно седи надписа,но не се изключва. Колеги може ли да ми помогнете да накарам лаптопа ми да работи нормално,ако някои има идеи кое,как да направя може да  споделите тук.. Благодаря предварително..!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Стартирай msconfig, щракни на раздел Services, сложи отметка на Hide all Microsoft services. Сега щракни бутона Disable all, Apply, OK, Рестартирай компютъра

Има ли промяна?

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

върху старт бутона, кликни с десен бутон,

от менюто избери " изпълнение"

в отвореното прозорче напиши  msconfig, и следвай това което е написал ExaFlop

Редактирано от дръндю (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

След напътствията на ExaFlop определено се постигна положителен резултат сега по-бързо се стартират приложенията и се изключва нормално лаптопа,за което Благодаря.. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сега започни да връщаш не Microsoft услугите една по една (т.е. да им слагаш отметка) и да рестартираш. Докато намериш проблемната услуга.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пишаотново  в тази тема със нов проблем.. Блокирах си телефона и друг път се е случвало,но съм се оправял, с една програма.. Сега проблема е ,че тела е брикнат и НЕ мога да използват тази програма QFIL (qualcomm) ,защото уиндоуоса искарва телефона на различни дялове C,D,K,J,G  Може ли да ми помогнете WINDOWS 10 да НЕ ми търси форматиране на дяловете или да збраня някак си да ми излизат тези прозорци че трябва формат.. А тези дялове са защитени от Windows и не могат да се форматират...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.