Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Забравих си тела на леглото а срещу него имаше печка и като се прибрах телефона беше горещ забил немога да го вкл или изкл черен екран на който пише самсунг и така седи батериа не се маха няма белези от топлината

Помогнете

преди 1 час, go6etoo написа:

Забравих си тела на леглото а срещу него имаше печка и като се прибрах телефона беше горещ забил немога да го вкл или изкл черен екран на който пише самсунг и така седи батериа не се маха няма белези от топлината

Помогнете

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Процесора е загрял и е блокирал според мен. Задръж копчето за намаление на звука с power бутона заедно, ако не стане опитай с бутона за увеличаване. По този начин би трябвало да се рестартира телефона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Goshoyy
      Клавиатурата на Samung на кирилица когато е не забива, но когато обърна на латиница, буквите се показват с известно закъснение което е доста фростриращо когато искаш да напишеш нещо бързо преди да си го забравил.Когато съм с различна клавиатура ( някоя свалена от Google Play проблема го няма и всичко върви както трябва.Та въпроса ми е как може да оправя проблема.Пробвал съм с рестартиране на телефона,връщане на фабричните посъветвайте ме какво да правя, искам да използвам клавиатурата на Samsung тъй като е доста удобна и не е претрупана с реклами и ненужни бутони?
    • от Justluck8
      Здравейте, имам следният проблем: Дънната платка е: Asus p8h67-m le - има 6 SATA порта от които 4-SATA 2 и 2-SATA 3. Към SATA 3 портовете са закачени едно SSD и едно HDD, а към единия от SATA 2 портовете ми е CD/DVD у-вото. Проблема е, че SATA 2 портовете изобщо не отчитат в Bios-a да има закачено у-во на тях. Пробвах да сменя да сложа HDD-то на SATA 2, но отново изобщо не го отчита като свързано, а когато са свързани към SATA 3 няма никакъв проблем. Т.е. hdd-то и ssd-то работят, но CD/DVD у-вото - не. Другото което е в BIOS-а нали се избира интерфейса по който са свързани м-у "AHCI" и "IDE" и за SSD-то трябва да е на AHCI, но за cd-dvd у-вото трябва да е на IDE доколкото знам, а дънната платка не ми дава избор за всеки порт поотделно, а само един интерфейс. Възможно ли е sata 2 портовете да не работят по някакъв начин? и другото, което искам да спомена, че CD/DVD у-вото се отваря и затваря, но просто няма връзка с дъното и не изкарва никаква информация... ще прикача и снимки как по-точно са свързани към дъното.

• от prolife
      Здравейте, приятели! Понеже в момента съм с много малък от страна на капацитет HDD ---> 150gb, който ми ограничава доста работата с КС.    Имам следното запитване към вас:

Да си закупя :

SSD, което ще разделя на два дяла. ---> http://www.mostbg.com/most/Item.aspx?itemid=49884 HDD, който ще разделя на два дяла. ---> http://www.mostbg.com/most/Item.aspx?itemid=46943 SSD, което ще ползвам за дял C (OS) и HDD, който ще ползвам за дял D. --> следователно  и двете с по малък капацитет.  
      Не съм много запознат с актуалните външни запаметяващи устройства(дал съм примерни). Мога да си позволя да дам около 450 лева за да подобря проблема с който съм се възпрепятстван. Просто не ми е ясно, кой е най-алтернативния вариант.

• от prolife
      Здравейте.

Реших да си сменя стария монитор, тоест "кашон" с нещо по адекватно.  Не съм запознат много със съвременните монитори. Целта е, избора  ми да е един път и  до 500лв. Наскоро си закупих  нова видеокарта --> GeForce GT730. В спецификациите й, пише че поддържа 3D Vision. 
             Насочил съм се към марките BenQ i Acer и към модела --> Acer Predator GN246HLBID, защото е монитор, който поддържа NVIDIA® 3D LIGHTBOOST™ технология NVIDIA® VISION™.

изборът ми..

ПО-ЗДРАВИ!
      Приемам всякакви критики и мнения, благодаря предварително!     компютърната ми система за вмомета....    

• от OreoMaster20
      Така..., Здравейте, имам проблем със рутера, та не мога да отворя сайта му или там както се казва като зема едно IP и го поставя в браузара, та земам точното IP, поставям го и нищо не става! ИЗВИНЕТЕ АКО ТОВА НЕ Е МЯСТОТО ЗА ТЕМАТА
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.