Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, нуждая се от програма, която прави скрийншот на компютъра, и ми го изпраща на телефона. Един вид когато заявя да направи скрийншот от телефона, прави автоматично и ми я изпраща на телефона, не знам дали съществува такава програма и дали въобще е възможно това нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да ползваш програма за отдалечен достъп и да си правиш скрийншотове на воля .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Шпионски програми не се толерират в този сайт и не се обсъждат. Търсите кейлогър, който да изпраща данните като MMS.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми трябва с цел да шпионирам някой, трябва ми с цел да следя компютъра си от разстояние. Ползвам teamviewer, но когато излезя от компютъра ми излиза нещо като съобщение, което прече на програмата която е пусната на компютъра ми. За това търся подобна програма, като тази която описах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ние няма как да знаем истинските ви намерения. Също с малко търсене в гугъл се получават нещата. ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, niki292002 написа:

Ние няма как да знаем истинските ви намерения. Също с малко търсене в гугъл се получават нещата. ;)

Търсех в гугъл, но не намерих нищо.. За това питах тук...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, niki292002 написа:

Ние няма как да знаем истинските ви намерения. 

Тогава приеми, че са добри :) . Основен принцип в правото: "Всеки е невинен , до доказване на противното".

Иване, има такива програми, но това, което искаш, може да стане със знанието и съгласието на човека, ползващ в момента компютъра. Говоря за комуникационен софтуер от рода на Brosix например, тя има функция за изпращане на скрийншот.

Обаче първо уточни:

1) Как смяташ да се изпрати - като MMS, през Интернет?...

2) Какъв ти е телефонът - Nokia с фенерче :) , или нещо по-интелигентно, и евентуално - с каква ОС?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, RudeBoy написа:

Тогава приеми, че са добри :) . Основен принцип в правото: "Всеки е невинен , до доказване на противното".

Иване, има такива програми, но това, което искаш, може да стане със знанието и съгласието на човека, ползващ в момента компютъра. Говоря за комуникационен софтуер от рода на Brosix например, тя има функция за изпращане на скрийншот.

Обаче първо уточни:

1) Как смяташ да се изпрати - като MMS, през Интернет?...

2) Какъв ти е телефонът - Nokia с фенерче :) , или нещо по-интелигентно, и евентуално - с каква ОС?

Благодаря ти за разбирането, да точна така искам да е. През интернет ако е възможно. Телефона ми е Lenovo S90-A - Android 5.0.2, т.е ако става дума за гугълплей да имам възможност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че ползвай Award Keylogger (има го кракнат по торентите) той има опция да снима,да записва и там квот ти душа сака,и да го праща по емайл (с гмайл работи,тествал съм го) правиш го да ти ги праща на пощата в гмайл,влизаш си от телефона в нея и си дзяпаш кво става на пцто,програмата можеш да я направиш да ти ги праща там на колкото си искаш ти време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, I love anime написа:

Че ползвай Award Keylogger (има го кракнат по торентите) той има опция да снима,да записва и там квот ти душа сака,и да го праща по емайл (с гмайл работи,тествал съм го) правиш го да ти ги праща на пощата в гмайл,влизаш си от телефона в нея и си дзяпаш кво става на пцто,програмата можеш да я направиш да ти ги праща там на колкото си искаш ти време.

Благодаря на всички за разбирането и помоща, ще видя какво мога да направя!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Award Keylogger не е единствения, който да изпраща запис на натиснати клавиши и сниман екран. Има още дузина кейлогъри с тази функция, но всичките се приемат за вируси, особено с Микрософтската едва ли ще излезеш на глава, тя трие без да пита, макар и да добавяш изключения. :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Mlechko написа:

Award Keylogger не е единствения, който да изпраща запис на натиснати клавиши и сниман екран. Има още дузина кейлогъри с тази функция, но всичките се приемат за вируси, особено с Микрософтската едва ли ще излезеш на глава, тя трие без да пита, макар и да добавяш изключения. :no-no:

Добре тогава, можеш ли да ми предложиш нещо друго, подобно на keylogger-а?

Редактирано от Ivan Iv. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Ivan Iv. написа:

Добре тогава, можеш ли да ми предложиш нещо друго, подобно на keylogger-а?

Трябва сам да опитваш и да проверяваш един по един, защото аз нямам тия интереси да проследявам активността на този, който сяда на компютъра и нямам опит или фаворит в тази насока.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.