Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Бих искала да направя гифче с пауза кадър. След натискане на изображението, то да спира да се върти, но идеята ми да е на произволен кадър, след което отново да почне ротацията. Това го видях във Facebook.

Това дали е функция при направата на самото гифче или е функция на Facebook?

Предварително благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Функция на Фейсбук. Няма как да направиш.
    Можеше да експериментираш сама, без да се налага да питаш. Копираш линка на гифа и поставяш адреса отделно в браузъра, не на фейса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това във фейсбук не са гифчета, ами mp4 клипчета. Facebook автоматично конвертира gif-четата в mp4 формат, защото заемат по-малко място и зареждат по-бързо, но са оставили надписа GIF. http://i.imgur.com/BtknDTN.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от emka_rss
        Moga li da vi popitam edin vapros .. ot dosta vreme se opitvam da napravq nqkoe gifche, no kogato go napravq vinagi v nqkoi agal mi izliza imeto na saita .. naprimer kakto e gifcheto i otstrani pishe memecenter.com i ne se maha .. ta vaprosa mi e kak moga da si redaktiram gifcheto kato mahna tozi nadpis no gifcheto da ne se razvali ? zashtoto vednuj se opitah da go mahna no posle gifcheto sprq da deistva v smisul sprq da se dviji ..
      • от DeSsYt0
        здравейте ,
        търся програма, с която да залича текст от GIF картинка... пробвах да инсталирам GIMP, обаче като я стартирам преди да не се е показало нищо излиза " Not responding" .... И по този начин се отказах от нея... Бихте ли ми помогнали ?

• от vladzi177
        Така не знам дали това е правилната тема ама тук ще пиша.Преди време си взех този алкател,защото сметнах че за цената си е добър и да така се оказа. Имам обаче един проблем коѝто ме подлудява напримерно почвам да си играя angry birds и през различно време просто от самосебе си играта си дава пауза да натискам бутон или нещо друго.... Това се случва не на всички игри не знам защо е така, точно за това пиша тук във този форум.Просто някоѝ игри си спират от самосебе си а други си работят съвсем нормално. Моля помогнете ако знаете нещо.
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.