Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Решил съм да взема нов телевизор, но като гледам избора е доста голям и ми се искаше да събера малко мнения преди да се прецакам с някой дърво. Бюджета ми е около 1.5-1.6к като единствените ми критерий са 55 инча и да е смарт. Изобщо не държа да е 4к. Гледам в емаг и други сайтове доста евтини уж промоционални ЛГ-та и т.н. от 2к на 1.3 примерно, но със сигурност има нещо нередно. Последно ми хареса ето този Sharp - http://sharpbg.com/?item=397&group=1

Всички мнение и препоръки биха били от голяма полза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден! За този бюджет -55'',пък и Smart,просто не виждам как ще стане.Има вариант,но да не е Smart.

http://www.technopolis.bg/bg//TV-%D0%B8-%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BE/%D0%A2%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D1%80%D0%B8/c/P11090104?text=&pageselect=12&pricerange=&attr-2-7=55.0+%22&q=%3Aprice-asc%3Abrand%3APANASONIC%3ADISPLAYSIZEINCH%3A55.0+%22

Tози модел на Sharp,който сте харесали ми е малко съмнителен/цена-функции/.Нали не сте наивен,за да си мислите,че е Made in Japan!;)Изчакайте да се включат потребители,които могат да кажат нещо за него/предполагам има такива/. Само мога да споделя,че всички модели,над 50'' много малко дават някакъв дефект. Лек ден и късмет!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 46 минути, mantodeus написа:

Здравейте,

Решил съм да взема нов телевизор, но като гледам избора е доста голям и ми се искаше да събера малко мнения преди да се прецакам с някой дърво. Бюджета ми е около 1.5-1.6к като единствените ми критерий са 55 инча и да е смарт. Изобщо не държа да е 4к. Гледам в емаг и други сайтове доста евтини уж промоционални ЛГ-та и т.н. от 2к на 1.3 примерно, но със сигурност има нещо нередно. Последно ми хареса ето този Sharp - http://sharpbg.com/?item=397&group=1

Всички мнение и препоръки биха били от голяма полза.

Взимайки този Шарп от линка, автоматично купуваш Вестел с напдис Шарп...

Ето едно предложение от мен. http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-LG-55LF652V-3D-LED/p/16240

преди 14 минути, 121212 написа:

Добър ден! За този бюджет -55'',пък и Smart,просто не виждам как ще стане.Има вариант,но да не е Smart.

Защо подвеждаш потребитля? Под път и над път има смарт модели в този ценови диапазон!

Редактирано от Viiipeer (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Далеч съм от мисълта, че е Made in Japan - въпроса е да е стабилен модела и да няма дефекти, да имат качествена производствена линия. От завод до завод има голяма разлика, но как да е. Панасоник ме привличат с тези 5 години гаранция също, гледах този модел - http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-PANASONIC-TX-55CS520E-LED/p/15491

Ще обмисля и предложението на Viiipeer, изглежда доста добре. Друго ЛГ, което гледах е http://www.emag.bg/televizor-smart-led-lg-55-139-sm-full-hd-55lf630v/pd/DQQKVMBBM/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто не доумявам що за хора сте Вие!!! Потребителю Viiipeer,кой подвеждам и за какво? Просто давам мнение.За даденият от питащия бюджет имаш ли си и най-малка представа какво ще вземе.Отговори си на въпроса,специално за всички 55'' модели: Защо цените варират от 1200 до 4500 лв??? И има за какво.....уверявам ви! Инфо за тази серия LF на LG имате ли? Знаете ли,че не е вече и полска сглобка,а е румънска-и това ще ви светна.След LM сериите 2012г/полски и словенски/ с Netcast,цялото производство се ориентира към Румъния-оттам и по-ниските цени.Със Samsung-същата работа-докато бяха унгарска сглобка ставаха-сега и те са румънска.Мисля,че бях достатъчно изчерпателен с факти.Приятен ден и на вас!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, 121212 написа:

Просто не доумявам що за хора сте Вие!!! Потребителю Viiipeer,кой подвеждам и за какво? Просто давам мнение.За даденият от питащия бюджет имаш ли си и най-малка представа какво ще вземе.Отговори си на въпроса,специално за всички 55'' модели: Защо цените варират от 1200 до 4500 лв??? И има за какво.....уверявам ви! Инфо за тази серия LF на LG имате ли? Знаете ли,че не е вече и полска сглобка,а е румънска-и това ще ви светна.След LM сериите 2012г/полски и словенски/ с Netcast,цялото производство се ориентира към Румъния-оттам и по-ниските цени.Със Samsung-същата работа-докато бяха унгарска сглобка ставаха-сега и те са румънска.Мисля,че бях достатъчно изчерпателен с факти.Приятен ден и на вас!

121212 Мерси за уточненията, дадения и от теб линк повечето модели са смарт тв-та. Не знам дали си искал да пуснеш конкретен модел или като цяло просто да е Панасоник марката. Честно казано последно най-добре ми се вижда http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-PANASONIC-TX-55CS620E-LED/p/15467

Редактирано от mantodeus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Lf моделите на LG със сигурност се сглобяват в Полша, или поне част от тях- но със сигурност не се сглобяват единствено в Румъния, не, че е от такова значение, едва ли румънците са толкова некадърни, че да сглобят телевизор качествено. 

Най-добрият вариант е да си изясниш какво точно искаш от телевизора и на място да тестваш дали покрива твоите изисквания, ама добре, ако трябва го изтормози продавач-консултанта. Не приемай думите на някои хора за факти, ти ще го гледаш този телевизор, така че отиди си го харесай с очите си. Не е важно къде е произведен, важното е какви са му реалните възможности. Пример с Панасоника- важен ли ти е вграденият плейър, държиш ли да гледаш филми от флашка или твърд диск?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"" 121212 Мерси за уточненията, дадения и от теб линк повечето модели са смарт тв-та. Не знам дали си искал да пуснеш конкретен модел или като цяло просто да е Панасоник марката. Честно казано последно най-добре ми се вижда http://www.technopolis.bg/bg/TV/TV-PANASONIC-TX-55CS620E-LED/p/15467 "

Честно казано, почваш да се ориентираш по малко. А ако добавиш още едно 300-400 лева към сумата след 2-3 месеца няма да си викаш: Абе защо ми досвидяха тези 500 лева та не вземах нещо още по добро? Трудно ще ми е няколко месеца финансово, но за сметка на това 10-тина години няма да мисля за телевизор. Поразгледай и другите им модели с малко по големи цифри - примерно  серия 700.Аз ти пожелавам успех и нарочно не съм ти посочил нищо, щото на когото и да посочим, той отива и купува обикновено това за което отговарящите най малко са очаквали! Лека вечер от мен!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

(((((Lf моделите на LG със сигурност се сглобяват в Полша, или поне част от тях- но със сигурност не се сглобяват единствено в Румъния)))))

Абсолютно е така,но за нашия пазар кое е по-изгодно за веригите и търговците/реална цена+надценка=крайна цена в магазина/?;)

http://forumlgtv.ro/

Eто ви болката на LF сериите,които са на нашия пазар.И това не е единичен случай.Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Панасоника няма 3Д ,няма ДТС звук ,ако гледаш от флашка някое МКВ с ДТС звук ще има греда.Не те знам гледаш ли изобщо филми.Аз съм за ЛG -то.Има 3Д чете всичко,субтитрите могат да се регулират,100 нерца е.Така и така даваш пари поне вземи да има всичко.Сонитата 807-8-9 също са много по добре ,само че при тях трябва се купят очила активни3Д.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, SIMO70 написа:

Панасоника няма 3Д ,няма ДТС звук ,ако гледаш от флашка някое МКВ с ДТС звук ще има греда.Не те знам гледаш ли изобщо филми.Аз съм за ЛG -то.Има 3Д чете всичко,субтитрите могат да се регулират,100 нерца е.Така и така даваш пари поне вземи да има всичко.Сонитата 807-8-9 също са много по добре ,само че при тях трябва се купят очила активни3Д.

Забележката Ви е логична, но във моя пост съм загатнал и за това. Въпрос на разбиране, нали?  " Поразгледай и другите им модели с малко по големи цифри - примерно  серия 700 "

Редактирано от * СТЕФАН * (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, * СТЕФАН * написа:

Забележката Ви е логична, но във моя пост съм загатнал и за това. Въпрос на разбиране, нали?  " Поразгледай и другите им модели с малко по големи цифри - примерно  серия 700 "

Аз не съм писал нещо против тебе,просто му казвам какво може да вземе за тези пари и така и така ще ги дава.Имам панасоник по стар модел с малките субтитри.Правя ги с нотепад на големи букви файла играчка голяма, със сървър пък товари  компютъра на големите файлове.И аз се бях спрял на LG -то и сонито но нещо се объркаха финансите и  сега отложих покупката.Вече май ще купя 55инча 4К на една от тези две марки телевизор.

Редактирано от SIMO70 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Nikolai Kotsev
      Здравейте банда.Тъй като съм абсолютно нежев в тази тема ще питам вас.
      Днес смених стария телевизор с нов http://www.samsung.com/uk/tvs/uhd-ku6000/UE40KU6000KXXU/ и нещо не мога да го накарам да се свърже с PC-то ми.Свързал съм го директно към видеокартата с HDMI кабела и не се появява.Приятел ми каза само че трябвало да включа HDMI кабела и щел да тръгне ама .... уви не тръгва.Изгледах сума ти щуротии в нета и нищо не става.Не мога да накарам компа ми да го намери като втори монитор.Компа ми е с PALIT GTX750TI Dual OS видеокарта с последната версия на драйвери.Дайте някаква идея как да го накарам да тръгне
    • от bumblebee
      Здравейте, 
      можете ли да ми кажете дали се е развалил телевизорът или  нещо е натиснато? Не съм бил у нас като е станало това, но........ телевизорът работи - менюта канали и тн., но картината я няма... ето пращам ви снимкa
      Моделът е SAMSUNG UE55HU7

• от katerinageorgieva
      Здравейте, 
      имам проблем с звука при LG смарт телевизор. Докато беше свързан, натиснах на Disable this device от контрол панела и сега не ми работи. Тоест изкарва ми само картина, а звукът изкарва от лаптопа. Смених кабелите, изтеглих нови драйвери, търсих в настройките - нищо. Ще бъда много благодарна, ако има някой, който може да ми помогне.
    • от Kolew11
      Здравейте! Чета доста противоречиви мнения за хромкаста, някой по запознат да ми обясни с една две думи дали мога да гледам филми от PC без да забива като програмите  Nero Mediahome и прочие. Преди няколко дни ми изписа на смарт ТВто, че юни месец ми спират поддръжката на YouTube, може би е от ъпдейта, който направих на системата, а аз лично си ползвам много тубата с Youtube pair си пускам от телефона и от компютъра и си слушам музика, та това е една от причините да питам за хромкаста. Другото този HDMI мъжки, женски не ги разбирам много плюс, че трябва да е към 5 метра,защото компютъра ми е далеч и мисля, че на PCто мога само към единия вход да го включвам тоест трябва да махам монитора. Та какво ви е мнението какви са ми вариантите, дали не мога да си върна някаква стара версия поне на Youtube?
    • от cybercrackerbg
      Здравейте, имам следното питане: наскоро си купих 42-инчов телевизор Turbo-X от Plesio. Бюджетен и нискокачествен е, това е ясно. За толкова пари - толкоз.
      http://www.plesio.bg/televizori-c-69980053/turbo-x-led-tv-txv-4244d-42-full-hd-p-318957.html
      Само ще попитам по настройките му. В секцията Advanced options на изображението има две настройки - Noise reduction (NR) и Dynamic contrast. Те в каква позиция трябва да са, защото заводските настройки по подразбиране са на позиция medium, а в интернет чета тук-там, че трябва да са изключени (off). Мерси

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.