Премини към съдържанието
xXx*Triple*xXx

Въпрос за един филм който немога да го намеря никъде за да го изтегля ?

Препоръчан отговор

Привет добър вечер ;) и така направо към проблема преди няколко дни един приятел ми препоръча един филм каза,че наскоро го гледал и бил доста интересен филма се казва Red Machine Hunt or Be Hunted 2014 :) Нооооооооо проблема е,че никъде немога да намеря филма за да изтегля и гледам :( пробвах в za munda пробвах в arena пробвах в още няколко торент сайта но кел файда :emoji_smiley-20: Никъде не ми го намира :emoji_smiley-21: Някой ако знае къде мога да го намеря да драсне коментар и да напише сайта ;) Мерси Предварително :emoji_smiley-14:

Редактирано от xXx*Triple*xXx (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xXx*Triple*xXx написа:

Привет добър вечер ;) и така направо към проблема преди няколко дни един приятел ми препоръча един филм каза,че наскоро го гледал и бил доста интересен филма се казва Red Machine Hunt or Be Hunted 2014 :) Нооооооооо проблема е,че никъде немога да намеря филма за да изтегля и гледам :( пробвах в za munda пробвах в arena пробвах в още няколко торент сайта но кел файда :emoji_smiley-20: Никъде не ми го намира :emoji_smiley-21: Някой ако знае къде мога да го намеря да драсне коментар и да напише сайта ;) Мерси Предварително :emoji_smiley-14:

За тези 300 поста, които имате не сте ли прочел правилата на форума? Точка 2.10?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Подобни теми

• от WhiteTooth
      Здравейте, тъй като искам да си вържа втори монитор към компютъра, но не съм сигурен дали ще стане, реших да пусна една тема и да видя Вашите мнеиня.
      Та, видео картата ми е MSI GeForce GTX 1050Ti GAMING X 4GB (DDR5), като разполага с 1 слот HDMI и 1 слот DVI, като монитора който използвам е свързан към видео картата с допълнителен преходник към HDMI слота. А, вторият монитор всъщност е телевизорче купено от Kaufland, и не съм сигурен дали то е с HDMI или DVI преходник, (телевизора е в другият апартамент който се намира в друго населено място), и преди да го взема искам да попитам, ако телевизора може да се свърже само с HDMI, то ще бъде ли проблем ако го свържа към самото дъно, ще мога ли да си го настроя и използнам както Аз преценя, или задължително трябва да е с DVI преходник който да вържа към видео картата?
      Вторият монитор ще го използвам предимно за интернет, клипове/филми от YouTube, Twitch чатове а-у, а сегашният който използвам ще остане за игри.
    • от xXx*Triple*xXx
      Добър ден И направо към въпроса ми !!! Отдавна забелязвам на предния панел на кутията на компютъра ми нали както са бутоните : за включване и за рестарт има една червена лампичка тя свети на моменти за постоянно а друг път временно за няколко минути и после спира Това трябва ли да е някъв знак за проблем с харддиска ? харда е : 232GB Western Digital WDC WD2500JD-55HBC0 ATA Device (SATA) м/у другото изтеглих ХардДиск Сентинел ПРО в програма на всичко показва зелено : здраве на харда 100% производителност 100% температура 39% Състоянието на твърдия диск е перфектно.Не са намерени слаби сектори и няма грешки при прехвърляне на данни.Никъкви действия не са нужни.И честно казано объркан съм Някой с информация относно тази червена лампичка ако може да ми бъде полезен нека да драсне коментар !!! Мерси Предварително
    • от Wastery
      Някой може ли да ми препоръча добър волан, по възможност с SHIFTER, може и да е комбо например g29 с скоростния лост на THRUSTMASTER
      просто бюджета е около 700, но може и да се надхвърли с 150 меко казано.
    • от O.o o.O
      Може ли да се направи някаква настройка или нещо подобно, така че като се затвори лаптопа той да не заспива, а да продължи да си работи. Това е с цел за повече свободно място.  
      Благодаря предварително!  
    • от dini99
      Добър ден! 11 клас съм възнамерявам да се занимавам с автомобилен дизайн, по-конкретно с екстериора на автомобилите. Нивото по английски ми е б1, ся се пъна да го уча. Кажете ми какво трябва да приготвям за кандидатстването. Предложете ми универстети от европа може и от източна. Мерси предварително!
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.