Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Та, обмислям да си взема някой от тези телефони, загледал съм P8 lite-то, но искам вашето мнение?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много кофти дисплей и на двете тухлички. Отвратителни ъгли на видимост и цветовете са доста изкривени. За тия пари толкова. Все пак от двата леновото е с по-добра резолюция и доста по-голям дисплей както и повече вградена памет. Батерията също е много по добра. Очевидно по-добрия избор.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мхм... а как са хардуерно и камерата им как е? Аз съм ученик и ще го употребявам нон стоп да се каже. В момента пестя за нов телефон и съм се спрял на тези. Та да се върнем на темата, кой си струва повече?:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Филип Емилов Стоянов написа:

Мхм... а как са хардуерно и камерата им как е? Аз съм ученик и ще го употребявам нон стоп да се каже. В момента пестя за нов телефон и съм се спрял на тези. Та да се върнем на темата, кой си струва повече?:)

Камерите са идентични. Разлика в производителността на процесора няма да забележиш. Пак казвам от двата леновото е по-добрия избор, но може да изчакаш и някой друг да се изкаже по темата. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, eminem_vr написа:

Камерите са идентични. Разлика в производителността на процесора няма да забележиш. Пак казвам от двата леновото е по-добрия избор, но може да изчакаш и някой друг да се изкаже по темата. 

Добре и благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Леновото гласувам и аз. По принцип са телефони със сходни характеристики, като изключим големината на дисплея. Батерията на P8 lite обаче е под критика според мен.Като каза "ще го употребявам нон-стоп" и направо видях как и един ден няма да изкара. Освен това един сервизаджия преди време тук писа, че P8 дава често дефект на дисплея ако не се лъжа.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Препоръчвам ти p70-A, погледни другата тема, писал съм за него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.