Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , имам една дилема .. и  ще приема всяко ваше мнение .
Искам да ми кажете , прилики,съвети, недостатъци ,предимства на тези 2 телефона ...
До сега не съм харесвал андроидите и в момента съм с iphone 5s ..имал съм и старите модели..
Просто след премиерата на s7 , някак си ми хвана окото.. Не съм сигурен дали си заслужава да сменям марките ..
Като чели самсунг в момента са много по-напред за съжаление .. 

ще се радвам да споделите вашето лично и коректно мнение : ) 

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, makata написа:

Здравейте , имам една дилема .. и  ще приема всяко ваше мнение .
Искам да ми кажете , прилики,съвети, недостатъци ,предимства на тези 2 телефона ...
До сега не съм харесвал андроидите и в момента съм с iphone 5s ..имал съм и старите модели..
Просто след премиерата на s7 , някак си ми хвана окото.. Не съм сигурен дали си заслужава да сменям марките ..
Като чели самсунг в момента са много по-напред за съжаление .. 

ще се радвам да споделите вашето лично и коректно мнение : ) 

s7 излезе преди дни, какви мнения, анализи, т.н. очаквате? Бъдете малко по-разумен

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, capnemo написа:

s7 излезе преди дни, какви мнения, анализи, т.н. очаквате? Бъдете малко по-разумен

Има нещо вярно , но спрямо S6 , може да се направи някакво сравнение , като характеристика и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, makata написа:

Има нещо вярно , но спрямо S6 , може да се направи някакво сравнение , като характеристика и т.н.

Характеристиките са малка част от цялата картина. Не разчитайте на това

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, capnemo написа:

Характеристиките са малка част от цялата картина. Не разчитайте на това

Ами ще чакам на 8-ми март да излезе в продажби тук , да го погледна .
Въпреки това вече има много клипове за сравнения и тъй нататък , за това попитах аудиторията .. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефона на хартия е добър, НО ! Заедно с него излизат и телефони, които през годините са доказали, че не всичко е по-добро, защото е най-скъпото. Излиза G5. В момента има Z5 Premium, който бих взел вместо S6 Edge, заради 4К дисплея. iPhone за мен е изпята песен, ако не е то поне 6S няма с какво да ме спечели, особено с батерия. Втора употреба 6S не взимай, освен ако не е с фактури, гаранции...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам iPhone 6 и предпочитам iOS. Но мисля да го продам и да взема С7. Тоя телефон е животно! Ако не можеш да чакаш до iPhone 7, за да видиш какво ще предложи, вземи Самсунга. И като цяло смятам, че iPhone взе много да изостава. Единственото положително за мен в момента е редовните и бързи ъпдейти. Но и те не струват пред С7. Едното е 720p екран, другото 2К за същите пари. И камерата на Самитата е по-добра. Дано съм бил полезен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дисплея на iPhone изглежда достатъчно добре, сравнен с S6 засега, въпреки по-ниската резолюция. Иначе съм съгласен, че 6S изостава от S7. Микрофона на 6S е доста зле за мен. Лично аз харесвам Xiaomi, Nexus и iPhone.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от hhumpff
      Здравейте!
      Имам няколко въпроса свързани с една стара система Сони MHC-GRX8, която имам. Поради неясна за мен причина, когато включа източник MP3 Player или звук от телефона си към някой от входовете на системата посредством Jack Cinch AUX Audio кабел звука е много тих (5 пъти по-слаб от звука при радио или CD режим на работа). Въпроса ми е мога ли да ползвам входа за микрофон, които е по чувствителен без това да е опасно за системата както и заизточника -  телефона или МР3 плеъра, ако се ползва 3,5мм към 6,3мм кабел(мъжки/мъжки).
      Втория ми въпрос е свързан с поставянето на блутут платка вътре в системата, която да работи като източник вместо CD или касетния дек. В момента я ползвам само на радио режим. Възможно ли е да се направи и можете ли да ми дадете идея за някаква ориентировъчна цена за платката и труда.
      Системата има много хубави 8ома колони и ми харесва като звук, но морално е остаряла. Има ли смисъл да се прави такъв ъпгрейд, или да си закупя един евтин усилвател с вграден блутут (от типа на Nobsound TPA3116)
      Благодаря предварително на тези, които ми отговорят или проявят интерес по темата!
    • от Yuriy Ivanov
      Здравейте имам един стар Радио Телефон Harvest ht-3 и искам да си го ползвам на Село защото няма обхват на Мобилните Оператори та въпроса ми е работи но Слушалката се чува едвам,едвам дори и на най силна степен пробвах да сменя Говорителя но резултата е същия от какво може да е това Благодаря ви за Вниманието!
    • от This Is BamBam
      Здравейте ! Скоро ще си взимам нов телефон и разполага с бюджет до 220 лева. Засега съм харесал Huawei Y6 2017 и Alcatel Shine Lite. Кой телефон от двата е по-добрият и предложете някакви други телефони до 220 лева. 
      Благодаря предварително. 
    • от Zikkciwe
      Здравейте , от около два или три месеца имам проблем с телефона ми. Когато си ровя из фейсбук или където и да е било , понякога ми се пуска менюто за рестартиране , самолетни режими , изключване и другите простотии (все едно задържам бутона за пускане , но не го правя ) и така нататък. От онзи ден дори спря да работи самото копче , и се налага да го включвам като използвам USB кабел. Включвам го в компютъра , и чак тогава светва екрана , иначе ако имам късмет веднъж на 1 час да работи копчето. Преди да започне проблемът , копчето се беше извадило и се наложи да го търся из леглото ми. (в крайна сметка го намерих , и го сложих обратно.) Дадох го на един човек да го оправи , първите дни работеше , но вече тотално спря да работи. Въпросът ми е , дали трябва да го занеса обратно в магазина (няма да казвам оператори и такива неща) за да го оправят , защото още е в гаранция , или да си поръчам ново копче и да го залепя някак си да не мърда , понеже самото копче се клати когато се натисне , и може би това е проблемът?
    • от Goodlike
      Здравейте колеги имам един по странен въпрос.
      Дали някой има информация за s8 lite кога ще излиза в България,цена и такива неща.
      Питам защото следя телефона от преди да излезе официално и от 2 месеца на сам не мога да намеря нова информация за него. Моля ако някой нещо разбера или види в интернет да сподели. Благодаря предварително , лек и успешен ден на всички !
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.