Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , имам една дилема .. и  ще приема всяко ваше мнение .
Искам да ми кажете , прилики,съвети, недостатъци ,предимства на тези 2 телефона ...
До сега не съм харесвал андроидите и в момента съм с iphone 5s ..имал съм и старите модели..
Просто след премиерата на s7 , някак си ми хвана окото.. Не съм сигурен дали си заслужава да сменям марките ..
Като чели самсунг в момента са много по-напред за съжаление .. 

ще се радвам да споделите вашето лично и коректно мнение : ) 

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, makata написа:

Здравейте , имам една дилема .. и  ще приема всяко ваше мнение .
Искам да ми кажете , прилики,съвети, недостатъци ,предимства на тези 2 телефона ...
До сега не съм харесвал андроидите и в момента съм с iphone 5s ..имал съм и старите модели..
Просто след премиерата на s7 , някак си ми хвана окото.. Не съм сигурен дали си заслужава да сменям марките ..
Като чели самсунг в момента са много по-напред за съжаление .. 

ще се радвам да споделите вашето лично и коректно мнение : ) 

s7 излезе преди дни, какви мнения, анализи, т.н. очаквате? Бъдете малко по-разумен

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, capnemo написа:

s7 излезе преди дни, какви мнения, анализи, т.н. очаквате? Бъдете малко по-разумен

Има нещо вярно , но спрямо S6 , може да се направи някакво сравнение , като характеристика и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, makata написа:

Има нещо вярно , но спрямо S6 , може да се направи някакво сравнение , като характеристика и т.н.

Характеристиките са малка част от цялата картина. Не разчитайте на това

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, capnemo написа:

Характеристиките са малка част от цялата картина. Не разчитайте на това

Ами ще чакам на 8-ми март да излезе в продажби тук , да го погледна .
Въпреки това вече има много клипове за сравнения и тъй нататък , за това попитах аудиторията .. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефона на хартия е добър, НО ! Заедно с него излизат и телефони, които през годините са доказали, че не всичко е по-добро, защото е най-скъпото. Излиза G5. В момента има Z5 Premium, който бих взел вместо S6 Edge, заради 4К дисплея. iPhone за мен е изпята песен, ако не е то поне 6S няма с какво да ме спечели, особено с батерия. Втора употреба 6S не взимай, освен ако не е с фактури, гаранции...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам iPhone 6 и предпочитам iOS. Но мисля да го продам и да взема С7. Тоя телефон е животно! Ако не можеш да чакаш до iPhone 7, за да видиш какво ще предложи, вземи Самсунга. И като цяло смятам, че iPhone взе много да изостава. Единственото положително за мен в момента е редовните и бързи ъпдейти. Но и те не струват пред С7. Едното е 720p екран, другото 2К за същите пари. И камерата на Самитата е по-добра. Дано съм бил полезен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дисплея на iPhone изглежда достатъчно добре, сравнен с S6 засега, въпреки по-ниската резолюция. Иначе съм съгласен, че 6S изостава от S7. Микрофона на 6S е доста зле за мен. Лично аз харесвам Xiaomi, Nexus и iPhone.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от slavcho hadjiyata
      Здравейте приятели с днешна дата! Предупреждавам Ви:
      Внимавайте с Интернет!
      Защо казвам това? Защото днес мой много близък човек си забрави телефона и отиде на работа. Обади ми се с молба да го включа да се зарежда. Започнах да натискам копчетата му, за да видя състоянието на батерията. Появи се надпис „Телефонът се отключва с пръстов отпечатък“. Реших да го погъделичкам с моя.
      Очаквано изписа „Неуспешен опит.“ Но добави един прозорец, където беше публикувана моята снимка , Интернет и името ми. Както знаете аз не съм инкогнито в Интернет, а с физиономията си и с името си. Телефонът ме позна!?!
      БЯХ ИЗУМЕН!
      Вариантите са два:
      1.Моят отпечатък се намира единствено в Националната здравна каса, тъй като го положих веднъж, когато се лекувах в пловдивската болница „Света Мина“, по времето на министър Москов. Вероятно си спомняте, че той въвеждаше такава практика-вместо болният да разнася лични документи от кабинет на кабинет(които лесно може да загуби, най-вече защото априори е притеснен и вероятно разсеян), да се изисква от него само полагане на пръстов отпечатък.
      Вероятно въпросният телефон е направил връзка с касата.
      2.Чрез една от камерите си, телефонът е разпознал физиономията ми. Не познавам в подробности технологията на заключване на телефона с пръстов отпечатък, респективно дали тогава се включват камерите му, затова не съм сигурен дали е това.
      Приятели, ако ми позволите ще перефразирам Апостола: „ИНТЕРНЕТ Е В НАС И НИЕ СМЕ ВЪВ ИНТЕРНЕТа“
      Пазете се от Интернет и бъдете здрави!
    • от Obscurity
      Малко помощ че тея дни съм решил да сменям телефона.Смятам да го взимам на изплащане
      За в момента съм се спрял на nokia 7 plus ,влече ме това понеже казват бил със чист андроид,не знам какви са му предимствата ново е за мен и бих го пробвал също така и като параметри ми допадна .
      Заслужава ли си парите,какви са минусите на плюса
      Чудя се и за тези със две сим карти би било добре за мен,но дали втората карта не е за сметка на нещо друго
      Повече ще ползвам телефона като mp3 player 
      Трябва ми някое телефонче със добра производителност и яка батерия
      Камерата не ми е приоритет
      Евентуално ако може да предложите нещо друго
      Благодаря предварително
    • от Иван 12
      Здравейте , търся си телефон до 400 лева. За сега съм се спрял на Samsung Galaxy J6 2018 и ASUS Zenfone Max Pro. 
    • от leonsanchesss
      Здравейте колеги след 4-5 годишна употреба на samsung galaxy s5 дойде време да се сбогувам със него . Въпросът ми е кой от двата посочени бихте избрали и какви са вашите мотиви.Главните цели за които ще се използват са заснемане на снимки и социални мрежи. Други въпроси които ме вълнуват са дали ще ми е достатъчна памет от 64gb и лесно ли ще се адаптирам към iOS ако съответно избера iphone 8.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.