Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте , имам една дилема .. и  ще приема всяко ваше мнение .
Искам да ми кажете , прилики,съвети, недостатъци ,предимства на тези 2 телефона ...
До сега не съм харесвал андроидите и в момента съм с iphone 5s ..имал съм и старите модели..
Просто след премиерата на s7 , някак си ми хвана окото.. Не съм сигурен дали си заслужава да сменям марките ..
Като чели самсунг в момента са много по-напред за съжаление .. 

ще се радвам да споделите вашето лично и коректно мнение : ) 

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, makata написа:

Здравейте , имам една дилема .. и  ще приема всяко ваше мнение .
Искам да ми кажете , прилики,съвети, недостатъци ,предимства на тези 2 телефона ...
До сега не съм харесвал андроидите и в момента съм с iphone 5s ..имал съм и старите модели..
Просто след премиерата на s7 , някак си ми хвана окото.. Не съм сигурен дали си заслужава да сменям марките ..
Като чели самсунг в момента са много по-напред за съжаление .. 

ще се радвам да споделите вашето лично и коректно мнение : ) 

s7 излезе преди дни, какви мнения, анализи, т.н. очаквате? Бъдете малко по-разумен

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, capnemo написа:

s7 излезе преди дни, какви мнения, анализи, т.н. очаквате? Бъдете малко по-разумен

Има нещо вярно , но спрямо S6 , може да се направи някакво сравнение , като характеристика и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, makata написа:

Има нещо вярно , но спрямо S6 , може да се направи някакво сравнение , като характеристика и т.н.

Характеристиките са малка част от цялата картина. Не разчитайте на това

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, capnemo написа:

Характеристиките са малка част от цялата картина. Не разчитайте на това

Ами ще чакам на 8-ми март да излезе в продажби тук , да го погледна .
Въпреки това вече има много клипове за сравнения и тъй нататък , за това попитах аудиторията .. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Телефона на хартия е добър, НО ! Заедно с него излизат и телефони, които през годините са доказали, че не всичко е по-добро, защото е най-скъпото. Излиза G5. В момента има Z5 Premium, който бих взел вместо S6 Edge, заради 4К дисплея. iPhone за мен е изпята песен, ако не е то поне 6S няма с какво да ме спечели, особено с батерия. Втора употреба 6S не взимай, освен ако не е с фактури, гаранции...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам iPhone 6 и предпочитам iOS. Но мисля да го продам и да взема С7. Тоя телефон е животно! Ако не можеш да чакаш до iPhone 7, за да видиш какво ще предложи, вземи Самсунга. И като цяло смятам, че iPhone взе много да изостава. Единственото положително за мен в момента е редовните и бързи ъпдейти. Но и те не струват пред С7. Едното е 720p екран, другото 2К за същите пари. И камерата на Самитата е по-добра. Дано съм бил полезен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дисплея на iPhone изглежда достатъчно добре, сравнен с S6 засега, въпреки по-ниската резолюция. Иначе съм съгласен, че 6S изостава от S7. Микрофона на 6S е доста зле за мен. Лично аз харесвам Xiaomi, Nexus и iPhone.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от This Is BamBam
      Здравейте ! Скоро ще си взимам нов телефон и разполага с бюджет до 220 лева. Засега съм харесал Huawei Y6 2017 и Alcatel Shine Lite. Кой телефон от двата е по-добрият и предложете някакви други телефони до 220 лева. 
      Благодаря предварително. 
    • от Zikkciwe
      Здравейте , от около два или три месеца имам проблем с телефона ми. Когато си ровя из фейсбук или където и да е било , понякога ми се пуска менюто за рестартиране , самолетни режими , изключване и другите простотии (все едно задържам бутона за пускане , но не го правя ) и така нататък. От онзи ден дори спря да работи самото копче , и се налага да го включвам като използвам USB кабел. Включвам го в компютъра , и чак тогава светва екрана , иначе ако имам късмет веднъж на 1 час да работи копчето. Преди да започне проблемът , копчето се беше извадило и се наложи да го търся из леглото ми. (в крайна сметка го намерих , и го сложих обратно.) Дадох го на един човек да го оправи , първите дни работеше , но вече тотално спря да работи. Въпросът ми е , дали трябва да го занеса обратно в магазина (няма да казвам оператори и такива неща) за да го оправят , защото още е в гаранция , или да си поръчам ново копче и да го залепя някак си да не мърда , понеже самото копче се клати когато се натисне , и може би това е проблемът?
    • от Goodlike
      Здравейте колеги имам един по странен въпрос.
      Дали някой има информация за s8 lite кога ще излиза в България,цена и такива неща.
      Питам защото следя телефона от преди да излезе официално и от 2 месеца на сам не мога да намеря нова информация за него. Моля ако някой нещо разбера или види в интернет да сподели. Благодаря предварително , лек и успешен ден на всички !
    • от mustafa bilgin
      Здравейте приятели! Искам да попитам има ли някакъв начин да се промени интерфейса на дадено андроид приложение, така че да му сменя името, логото, началната снимка (където му се исписва името)? Надявам се да съм бил разбран правилно.
    • от The Piper
      Притежавам телефон Redmi 3S, Miui 9,Android 6.0.1 който е с две сим карти.Искам определен контакт от тел.указател да мога да го избирам и да говоря с него от едната симкарта,а други номера с другата сим карта.В момента когато тръгна да избирам някой от тел.указател ме пита с коя сим карта да го избера.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.