Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.След около 1 месец ми предстои покупка на таблет.Единствено съм чувал,че таблетите на Леново са хубави,може и да бъркам.Ще се ползва за филми,клипове,интернет и малко игри(нищо тежко,само за отбиване на времето).Примемам всички предложения.Благодаря предварително.Бюджет около 250 лева.

Редактирано от gosho1948 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, gosho1948 написа:

Единствено съм чувал,че таблетите на Леново са хубави,може и да бъркам.

Бъркаш.

Искаш ли 3G? Ако не - Acer B1-850 , ако да - падаме на 7-инчов - Asus FonePad .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари можеш да купиш само "боклуци". Първо тряба да решиш с каква ОС да бъде и с каква големина... ааа и с 3G ли да е ? Тази година масово навизат с 4G  това е бъдещето......

Редактирано от Person (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами предпочитам да е по-голям.Предпочитам 8 инча, а 3G модула не ми е задължиетелен.Операционната система Андроид предпочитам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Влез в http://tablet.bg/ и си избери таблет, а после ще обсъдим определен модел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз гледах в този сайт преди време,но сега това което ми хареса е модела който колегата представи по-горе-Acer Iconia B1-850.Харесва ми,че е 8 инча и процесора не ми изглежда слаб.Мнение за него?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е лошо таблетчето, с добра раз.способност на екрана,с с добра батерия, а ако го вземеш от таблет.бг има промоция и ще получиш OTG кабел той прави връзка с флашка USB 2 иначе такъв кабел струва 15-20 лв. Виж в Технополис го има поне да го видиш и да прецениш.

Редактирано от Person (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.