Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.

Лаптопът ми е Dell Studio 1735. Проблемът му е, че яргостта (осветеността на дисплея) е намалена. Чрез бутона Fn + стрелка нагоре съм му го вдигнал максимално. Разликата е доста осезаема когато до него има друг лаптоп с нормална яркост или телефона, настроен на 50% яркост. Всъщност не съм сигурен дали е "Яркост" или "Контраст" е по-правилното да се каже за осветеност на дисплея.

Другото което забелязвам е, че през известно време картината леко трепти - смяна на текущата осветеност с малко по-ниска такава в долната средна част.

За това за което използвам лаптопа, проблемът за сега не ми пречи, но въпросът ми е дали ще има по-сериозен проблем за в бъдеще, защото процеса може да е прогресиращ. И какво е необходимо да направя аз за това. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инвертор или лампа. Ако е от инвертора може да се смени сравнително лесно. Лампа също се сменя, но е доста деликатна процедурата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 3/5/2016 at 11:11, oavramov написа:

Инвертор или лампа. Ако е от инвертора може да се смени сравнително лесно. Лампа също се сменя, но е доста деликатна процедурата.

А според теб, дали нещата ще се влошат? Да бързам или да изчакам докато съвсем откаже (ако отговора на първият въпрос е "да"), за да го занеса в сервиз?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.