Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, търся скрипт/пргорама/приложение което може да проверява за промяна /новини на  част от сайт.

В момента позлвам

Distill Web Monitor приложение , което е много добро но доста бавно всеки 5 сек проверява ,ако мога да го направя всяка секунда или даже 0.50 сек би било чудесно.

Т.е трябва ми нещо като това приложение да мога да селектирам части от интернет страница и да ги следи за промени, и като има нови промени да ми издава звук.

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ммм не мисля че разбра какво имам предвид и дори може да инсталираш   Distill Web Monitor  за да видиш какво имам предвид с него дори не ми трябва ауто рефреш да ми каже че има промени по сайта.
Благодаря за отговора но с нищо не помага ;) ако беше да  е нещо което да напиша просто в гоогъл нямаше да правя тема :)

Редактирано от rambibg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, rambibg написа:

Здравейте, търся скрипт/пргорама/приложение което може да проверява за промяна /новини на  част от сайт.

В момента позлвам

Distill Web Monitor приложение , което е много добро но доста бавно всеки 5 сек проверява ,ако мога да го направя всяка секунда или даже 0.50 сек би било чудесно.

Т.е трябва ми нещо като това приложение да мога да селектирам части от интернет страница и да ги следи за промени, и като има нови промени да ми издава звук.

Благодаря предварително!

Даже и да има подобно приложение знаете ли какво ще направи администратора на уеб сайта, който наблюдавате? Ще ви сложи в бан/филтър и щяма да можете да достъпвате сайта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да позволено ми е лично съм питал суппорт и администратора на сайта, позлвам го да купувам наддавам лимитед неща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какво пречи тогава да се рефрешва страницата и пак през 1 секунда да ти показва промените, ако има такива + звук за известяване.

И ако продължаваш с тоя "тон" да пишеш ми се струва, че желаният отговор няма да го получиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се за тон-а не сумм искал да прозвуча така ;/.
Рефреш-а е лесната част да направя нещо което да вижда/следи  промените и да издава звъук е трудното пробвах с Java но пак там проблема е че някой път реврешвам твърде бързо и скрипта неможе да "execute "

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://download.cnet.com/Auction-Auto-Bidder/3000-6905_4-10320715.html

Само за пример - има доста такива.

А за следне за промени на сайт - websitewatcher

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.