Премини към съдържанието
Tsvetelin Kirov

Странен проблем със Samsung s2 plus

Препоръчан отговор

Здравейте.

Oт известно време имам странен проблемс със смартфона samsung s2 plus.Когато му падне батерията на пълно да речем играл съм до пълно изтощение.
Когато го пусна да се зарежда,от време на време се появява досаден ерор.Ерора представлява черен екран с чевен и жълт надпис Power Reset or Unknow Power Mod.
Най-отдоло в средата е зеленото андройдче с жълт удивителен на томбачето.Когато се появи никой бутон не работи нито хоум,палър или звук.Единственият варян е да сваля батерията и да я сложа отново

.Въпросът ми е следният,това критичен ерор ли е или не е значителен.Защото понякога се случва ношно време да пусна да се зарежда и на сутринта се събуждам закъснял за работа,защото е излязъл ерора и не се е активирала алармата.

Лошото е,че когато се появи този ерор,няма как да го снимам.Нямам с какво.Също така искам да попитам,поправимо ли е и как става.

Забравих да смомeнa точният модел на телефона и версията на андроида.
Samsung s2 plus GT-I9105P android 4.4.2 Jeli Bean

Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.